Litičtí se hned v první minutě ujali vedení po rychlém útoku zakončeném tečí na zadní tyči. Rychlá branka ale litické pozemní hokejisty uspokojila. Po celý první poločas se nedostali do tempa. I přesto měli mírnou převahu. V závěru poločasu se prosadil Koryťák z trestného střílení.

Druhý poločas pokračoval jako první. Hra Litic byla bez nasazení a chuti hrát. Přesto si domácí stále drželi mírnou převahu. Soupeř hrozil nahodile, ale v 50. minutě snížil z trestného střílení na 2:1. Tato branka domácí Litice na chvíli nabudila. Vypracovali si několik příležitostí a rohů. 
Z jednoho z nich se prosadil opět Koryťák a zvýšil na konečných 3:1. Podle ohlasů litických pozemních hokejistů jim uškodilo rychlé vedení. Týmu se nepodařilo dostat do dobrého herního rytmu po celý zápas. Mrzelo je, že se jim nepovedlo navázat na dobrý výkon 
v předchozím zápasu. Mile překvapila pěkná návštěva diváků, kteří bohužel viděli slabší výkon Litic. Důležité je, že zápas zvládli, i když se nedařilo. Po třech kolech patří Liticím v tabulce třetí příčka se šesti body.

Sestava Litic: Nečas, Benda, Koryťák, Kondrát, Kozák, Hes, Straka, Uhlíř, 
L. Nocar, Čvančara, Gerlický, Karnold, Bárta, O. Sochor, 
T. Homolka.