Pivot plzeňského celku se totiž před dvěma měsíci podrobil operaci ramena a teď se teprve pozvolna vrací k tréninku. „Začínám už posilovat, ale rehabilitace bude asi delší než jsem předpokládal,“ vykládal Šetlík na pondělní tiskové konferenci klubu s novým názvem SSK M.A.T. Talent Plzeň.

Návrat tedy nechce uspěchat, týmu by měl pomoci přímo na palubovce až ve druhé části sezony. „Moje myšlenka je taková, že bych se zapojil až do bojů v nadstavbě,“ pokračoval bývalý reprezentant.

Z toho, že by týmu v základní části chyběl, nemá sebemenší obavy. „Mančaft je natolik silný, že by to měl zvládnout,“ myslí si Šetlík. „Navíc kluci už potřebují víc přebírat zodpovědnost. Ať už na hřišti nebo mimo něj,“ tvrdí zkušený pivot, který poslední dvě sezony musel vždy ukončit předčasně kvůli zranění. „Moje tělo už má něco za sebou, asi tak velkou zátěž nezvládne,“ smál se Šetlík. Možná i proto letos chystá změnu a vynechá úvod sezony, tak, aby byl připraven na její vrchol.

„Je to určitě moje poslední sezona,“ říkal rezolutně muž, který v klubu trénuje i starší dorost a zastává funkci sportovního manažera. „A na jejím konci se uvidí, jestli nebude pokračovat dál,“ dodal s úsměvem kouč Vladimír Haber.