„Při zápase mi vypadlo rameno, tak jsem si ho tam hodil zpátky a dohrál to. Teď mě to ale hodně bolí, už dva dny jsem bolestí skoro nespal. Mám za sebou pouze rentgen, ve čtvrtek jdu na rezonanci, v pátek na vyšetření a potom uvidíme, jak to s ramenem přesně vypadá,“ říká smutně Martin Šetlík.

I přes nepříjemné zdravotní problémy ovšem Šetlík nevylučuje, že v sobotním domácím utkání proti Lovosicím nastoupí. „Když to jenom trochu půjde, tak budu hrát,“ slibuje hrající asistent trenéra plzeňského týmu.

Stejné zranění přitom prodělal týden před tím při zápase v Karviné také další zkušený hráč Plzně Tomáš Bokr. „Postihla nás ramenová epidemie,“ glosoval nešťastnou souhru náhod Šetlík.

Bokr si ale nějakou dobu od házené musí odpočinout, to je jasné. „Přesně nevím, jak to s ním vypadá, ale má naordinovaný čtyřtýdenní klid,“ prozradil Šetlík.

Do konce základní části extraligy zbývají Plzni dva zápasy, a pokud si chce zajistit umístění v první čtyřce pro play off, musí doma porazit Lovosice a potom vyhrát v Hranicích. „Určitě budeme chtít napravit nepovedený zápas proti Zubří a věřím, že ta utkání zvládneme. Jen doufám, že nás důležitost zápasů nebude svazovat tolik jako minulý týden,“ přeje si sportovní manažer TJ Loko M.A.T. Plzeň Martin Šetlík.