„Je to pro mě nová výzva. V Plzni jsou lidé, které dobře znám, s některými kluky už spolu dlouho hrajeme v reprezentaci. Líbí se mi na Plzni, že jde vlastní cestou, chce jen české a slovenské hráče, což je velmi dobře. Minulou sezonu hrála velmi pěkný futsal pod trenérem Markem Kopeckým,“ řekl Seidler pro ČTK.

Mistr VARTA Futsal ligy 2018/2019 se Spartou se zařadí mezi klíčové hráče Interobalu, ke kterým patří Kovács, Vnuk, Holý a Rešetár. „Kostra plzeňského týmu je hodně silná, okolo těchto hráčů jsou mladí a šikovní kluci. Myslím, že to je velmi dobře poskládané a těším se na nový ročník,“ dodal třicetiletý futsalista, který šestkrát vyhrál anketu o nejlepšího hráče.

S posilou je hodně spokojený trenér Plzně Marek Kopecký. „Já si Michala velice vážím jako hráče i jako člověka. Známe se dlouhou dobu, působil jsem s ním ještě jako hráč, takže vím, o jakého hráče se jedná jak kvalitou, tak charakterově. Věřím, že Michal nám pomůže dosáhnout těch cílů, které budeme v příští sezoně mít, což bude hra o nejvyšší příčky,“ uvedl Kopecký pro klubový web.

Seidler je členem české reprezentace. Vedle Česka vyhrál ligu i na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku.

Nýrsko (černí) vs. Nepomuk 2:1.
Nepomuk vedl, ale nakonec odjel z Nýrska s porážkou