Sokol Tymákov – TJ Plzeň-Újezd 19:9 (9:4, branky: P. Šmídlová 10, Bittnerová 4, Hrčáková 4, Kozáková 1 – Titlová 4, Fuksová 1, K. Říhová 1, Baborovská 1, Švábová 1, Vítková 1).

Po nepříliš vydařeném vystoupení v minulém kole ve Staré Vsi, kde tymákovské ženy zvítězily rozdílem jediné branky, se chtěly doma rehabilitovat.

„Do utkání jsme vstoupily velmi obezřetně, naštěstí hned od začátku jsme se dostaly do vedení. Nakonec jsme předvedly očekávaný výkon, postupně navyšovaly svůj náskok a poměrně vysoko vyhrály,“ byla spokojena trenérka Tymákova Václava Šmídlová.

„Naše obrana fungovala dobře, ale to na úspěch nestačilo. Zklamaly jsme v koncovce, nedávali jsme tresty ani připravené šance. Domácí hráčky dokázaly, že jsou zkušenější a vyzrálejší, a to rozhodlo,“ mínila trenérka Újezdu Šárka Říhová.

TJ Přeštice – Sokol Blovice 19:13 (9:5, branky: Šnebergerová 8, N. Červená 4, Tušková 4, Kačírková 2, Kováčová 1 – Dardová 8, Davídková 2, Houfková 2, Štenglová 1).

Z první výhry v sezoně měl trenér Přeštic Petr Moravec radost.

„Holky podaly velmi dobrý kolektivní výkon. Dobře zachytala Moravcová, v útoku se konečně začaly prosazovat po absenci Kalčíkové další klíčové hráčky. Blovice podaly velmi bojovný výkon, ale my jsme měly zápas pod kontrolou, do hry se postupně zapojily všechny hráčky.“

Do třetího utkání sezony vstupovaly hráčky Blovic s velkými nadějemi, neboť Přeštice ve třech zápasech dosud nebodovaly. To nasvědčovalo, že na tom herně nejsou, jako bývaly v předcházejících sezonách.

„Utkání začalo přestřelkou a od prvních minut šlo jednoznačně o vyrovnaný souboj. Domácím pomohla výměna brankářek. Po několika našich neúspěšných útocích si soupeřky postupně tvořily brankový náskok, který se do konce půle vyšplhal na čtyři branky. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, k vidění byly branky na obou stranách, ale snížit náskok soupeřek už bylo nad naše síly,“ zhodnotila utkání kapitánka týmu Blovic Kateřina Davídková.

Ostatní výsledky: TJ S. Podlázky – TJ Stará Ves 18:14 (9:5), Sokol Krčín – Sokol Dobruška 21:30 (10:14).