TJ Přeštice – Sokol Blovice 10:7 (4:3)

Po nečekané výhře v Chomutově byly domácí hráčky v derby velkými favoritkami. To asi svazovalo útočnice domácích, které se potýkaly se špatnou střelbou, v půli vedly Přeštice jen o branku. Domácí házenkářky se stále potýkaly s koncovkou, Blovice však na tom byly ještě hůř, a tak Přeštice získaly čtyřbrankový náskok, který hostující celek dokázal v závěru pouze korigovat na konečných 10:7.

„Narazily na sebe dvě výborné obrany, my se stále potýkáme s využíváním šancí,“ stručně zhodnotil zápas trenér Blovic Karel Vyleta.

Přeštice: Klinerová, S. Zadražilová – L. Zadražilová, Skálová, Horáková, Bošková – Živná 4, Volfová 3, Krouparová 1, Šrámková 1, Kaslová 1.

Blovice: Šebová st., Šebová ml. – Zelená, Fialová, Volfová, Karlíková – Dardová 3, Szakošová 2, Kranátová 1, Honzíková 1, Třísková, Jarošová.

Sokol Tymákov – Šroub. Žatec 22:16 (9:6)

Tymákov potvrdil doma roli favorita a s přehledem si poradil se svým soupeřem. „Po nepříliš povedeném zápase v Blovicích a bez střelkyně Bendové jsem měl z utkání trochu obavy. Měli jsme výborný začátek, ale pak po chybách v obraně Žatec stáhl náš náskok. Po přestávce jsme po brejcích získali až osmigólový náskok a zápas v klidu dohráli. Střelecky se dařilo Švarcové, v obraně výborně zahrála Janská,“ chválil své svěřenkyně trenér Tymákova Milan Bystřický.

Tymákov: B. Houhová, T. Kuglerová – Šmídlová, Václavíková, Nová, Janská, Jitka Protivová – Švarcová 10, Levorová 6, Bittnerová 5, Štůlová 1.

TJ Božkov – SK Chomutov 11:12 (5:4)

Smolný zápas odehrály hráčky Božkova. Do přestávky si udržovaly jednobrankové vedení, po přestávce však 15 minut neskórovaly a soupeř jim utekl. „Dařilo se obraně v čele s gólmankou Gillichovou, útok se rozehrál až v závěru, ale to už na body nestačilo,“ uvedl kouč Božkova Luboš Soukup.

Božkov: Gillichová – Půtová, Helmová, Kydlíčková, Spěšná – Gärtnerová 6, Řezáčová 2, Houšková 1, Říhová 1, Jánská 1.