Rakovník - Bolevec 7:1

Hosté nastoupili bez dvou zkušených hráčů Fialy a Korbela. Už v první půli měl Rakovník převahu, ale skórovat nedokázal. Černé chvíle si Bolevec vybral za stavu 1:0 pro Rakovník, kdy během několika minut čtyřikrát inkasoval a bylo po zápase. Utkání hlavně ve druhé půli nevyšlo obránci a kapitánovi týmu Josefu Pravdovi, přes kterého se soupeř dostal k pěti gólům.

“Tentokrát se mi vůbec nedařilo. V obraně nás navíc nechávala záloha na pospas soupeři. Na výsledek z Rakovníka musíme rychle zapomenout a připravit se na další důležitá utkání,“ uvedl Pravda.

Litice - Slavia Praha 1:4

Souboj domácího vicemistra s obhájcem titulu rozhodly tři branky Pražanů v rozpětí patnácti minut druhé půle. „Slavia byla lepší ve středu hřiště a to rozhodlo. Sice jsme se dostali do několika šancí, ale nevyužili jsme je. Ne všichni naši hráči jsou v ideální formě a to se proti silnému soupeři vždy projeví,“ zhodnotil zápas dvou nejlepších celků minulé sezony Tomáš Levý, trenér Litic. Ve 4. kole se Bolevec utká v sobotu od 15 hodin s pražským Presidentem, Litice jedou do Rakovníka.

Chance extraliga mužů, 3. kolo - zbývající výsledky:

Mnichovice - President 3:2, Bohemians - Hradec Králové 5:3 (předehráno)