Muži zdolali prvního soupeře Pragu, ženy potrápily finalistky loňského ročníku z Rakovníka.

HC Praga Praha – TJ Plzeň-Litice A 1:4 (0:2, góly: Nicklas 2, Koryťák, O. Sochor).

Muži Litic vstoupili do sezony s novým trenérským triem (Levý, Dolejši, Strejc) i novým kapitánem (Uhlíř) a měli být jasnými favority.

Hned po úvodním hvizdu se nastěhovali na soupeřovu polovinu a tlak zúročil střelou pod břevno Nicklas. Po dvaceti minutách hry na jednu branku proměnil trestný roh Koryťák.

Ve druhé půli plzeňský tým trochu polevil, jeho hru uklidnil chytře proměněnou penaltou opět Nicklas. Domácí pak přitvrdili hru, vstřelili gól, na který však obratem kontroval po pěkné akci Ondřej Sochor.

„Předvedená hra byla ještě plná nepřesností a taktických chyb, ale věřím, že vše dokážeme zlepšit. Rovněž chybělo více gólů, protože naše herní převaha byla více než výrazná,“ stručně zhodnotil zápas trenér Jan Dolejš.

Litice: Nečas – Benda, Čech, Bystřický, Hofman, Hes, Koryťák, Kasl, Homolka, Uhlíř, Nicklas, Sochor, Bárta, Čvančara.

HC 1972 Rakovník – TJ Plzeň-Litice 4:2 (2:1, góly: Duchková, Průchová).

Litice: Wittmanová – Průchová, Tušlová, Ughrová, Dolívková, Duchková, Vyletová, Tomanová, Hanzliková, Levá, V. Doležalová, Kožíšková, Procházková, Horálková, Vodenková.