Druhý celek soutěže stejně jako před rokem nepostoupil do finále a v konečném účtování mu patří bronzové medaile.

TJ Plzeň-Litice – Bohemians Praha 3:6 (1:4, branky Litic: Uhlíř, Koryťák, Matoušek).

Smutný konec v soutěži nelehce hodnotil trenér Michal Soukup, který tímto zápasem ukončil svoji anabázi u litického A týmu.

„Příšerný vstup do utkání rozhodl v náš neprospěch. Už ve 3. minutě jsme inkasovali první branku po nekoncentrovanosti obrany. Následně soupeř proměnil dva trestné rohy a po pětadvaceti minutách hry bylo téměř rozhodnuto. Naše hra a nasazení nestačily na nadšeně bojující tým Bohemians. Situaci neuklidnil ani náš time-out. Soupeř přidal čtvrtou branku a až na konci poločasu jsme o sobě dali vědět i my. Po dlouhém sólu přes půl hřiště se prosadil Uhlíř. Branka ani přestávka soupeře nerozhodily. Soupeř se prosadil z dalšího trestného rohu, za nás snížil Koryťák ze stejné standardní situace. Soupeř však stále bojoval a nám se nedařilo téměř nic. Konečný výsledek poslal do finále našeho soupeře. Ve druhém semifinále porazila Slavie Praha domácí Rakovník na nájezdy. Bohemka se dokonce v nedělním finále stala mistrem, když na nájezdy zdolala i pražskou Slavii.“

Hodně zklamán byl po utkání litický kouč.

„Škoda, pro nás je porážka v semifinále promarněná šance. V letošní sezoně se nám výsledkově dařilo, v jejím průběhu jsme prohráli jediný ligový zápas s Hostivaří. Se všemi semifinalisty jsme měli pozitivní bilanci. Bohužel jsme zase – potřetí po sobě – skončili třetí po nezvládnutém semifinále. To už není o hokejovém umění. Asi bude nutné něco přenastavit jinak v hlavě hráčů. Pozměnit přípravu. Více se soustředit na důležitá utkání a vstupy do nich. Pro mě to byl poslední zápas na lavičce mužů. Chtěl bych poděkovat oddílu za podporu a klukům za předvedené výkony i za čas strávený s nimi na hřišti i mimo něj,“ krátce zhodnotil sezonu odcházející trenér Michal Soukup.

Litice: Jurek – Benda, Čech, Kozák, Hes, Straka, Koryťák, Uhlíř, Matoušek, Kasl, Bárta, O. Sochor, Čvančara.

Konečné pořadí: 1. Bohemians Praha, 2. Slavia Praha, 3. Plzeň-Litice, 4. Rakovník.