Mnichovice – Bolevec 3:2 (1:0, góly Bolevce: Krýsl, Bebr)

Bolevec nevstoupil do utkání ideálně a dostal se pod tlak domácích hráčů. Ti si vytvořili několik šancí, ale do vedení šli až gólem z penalty. Poté se hra vyrovnala, Bolevec však své příležitosti neproměnil.

Druhý poločas nabídl útočný hokej s šancemi na obou stranách. Hosté vyrovnali zásluhou Krýsla a i v následujících minutách měli převahu. Přesto se z gólu radovali domácí, když po rychlém protiútoku skóroval Turek, Bolevec ale opět vyrovnal po tvrdé střele Bebra. Když se již zdálo, že utkání skončí remízou, dokázaly Mnichovice v závěrečných vteřinách vstřelit gól, poté co obrana vyhodila míček přesně na hůl mnichovického útočníka, který tečovanou střelou rozhodl.

Bolevec – President Praha 3:2 (2:1, góly: Krýsl, Dvořák, Bláha – Sitár, Bureš)

V závěrečném zápase sezony byli domácí po celé první dějství lepším družstvem, což potvrdili góly Krýsla a Dvořáka. President si moc šancí nevytvořil, přesto snížil domácí vedení, když si slabší chvilku vybral stoper Korbel i brankář Vacátko.

Druhá půle přinesla vyrovnaný boj. Hosté se tlačili za vyrovnáním, ale dlouho se nedokázali prosadit, nakonec se jim to podařilo po střele Bureše. Vyrovnaný stav netrval dlouho a po úniku Krýsla vrátil vedení na domácí stranu Bláha. Bolevec v závěru vedení udržel a mohl se radovat z vítězství, které nic nezměnilo na faktu, že se pro nadcházející sezonu s českou nejvyšší soutěží loučí.

Bolevec: Vacátko, L. Černý – Korbel, Kindl, Hruška, Fretschner – Bicek, Krýsl, Bareš, Pravda – Bláha, Dvořák. Střídali: Brož, Bebr, Setunský, Špeta.