V ní se Talent tým Plzeňského kraje střetne v pátek doma od 19.25 hodin v televizním zápase s Lovosicemi.

„To utkání má charitativní podtext, už to samo o sobě je významné. Je to letos poslední zápas v extralize, navíc proti celku, který je v tabulce hned za námi. Těch důvodů, abychom se plně koncentrovali a zvládli ho úspěšně, je tedy víc,“ nabádal jeden z plzeňských trenérů Petr Štochl k ostražitosti.

„Vrací se nám hráči po zranění a nemocech, tým máme zase kompletní,“ těšilo kouče Talentu.

„Utkání v Novém Veselí jsme zvládli velmi dobře, i když jsme některé kluky ještě šetřili. Potvrdili jsme, že jde náš výkon nahoru,“ vrátil se ještě k úternímu vítěznému zápasu v Novém Veselí.

Rokycany - Třemošná 4:3.
FOTO: Meteor těsně prohrál na ledě prvních Rokycan. Kaznějov vyhrál kontumačně

Domácí tým střelecky táhl křídelník Robert Halíček, autor šesti gólů. „Prohra nás mrzí, ale mně to tam docela padalo, jen jednou mě vychytal gólman. Kluci mně připravili dobré šance,“ pochvaloval si i přes porážku Robert Halíček.

Na straně Talentu dal ještě o jeden gól více Tomáš Nejdl, který se předtím potýkal s nemocí a svému celku chyběl. Zdá se však, že se vrátil v dobré formě. „Musím přiznat, že fyzicky na tom nejsem nejlépe, ale v ruce to zůstalo,“ usmíval se úspěšný střelec po včerejším tréninku.

„Postupně se do toho snad dostanu. Naštěstí už nás čekají do konce roku jen dva zápasy,“ připomněl Tomáš Nejdl, že vedle pátečního extraligového zápasu čeká české šampiony ještě příští středu doma od 16.30 hodin semifinále Českého poháru s Baníkem Karviná.

Páteční utkání Talent týmu Plzeňského kraje proti Lovosicím, které začíná od 19.15 hodin, bude mít charitativní podtext. Domácí nastoupí ve speciální růžové sadě dresů na podporu boje proti rakovině. Ty budou následně vydraženy a veškerý výtěžek půjde na podporu neziskové organizace Liga proti rakovině. Tu podpoří i diváci koupí vstupenky a speciální placky.

(jok)