Veronika Poppová získala po bezchybném výkonu v kategorii Sólo senior B svoji první zlatou medaili na mistrovství České republiky. Úspěch plzeňských Maršálek pak ještě umocnila v obrovské konkurenci čtvrtým místem Markéta Urbanová v kategorii Sólo junior B.

O den později nastoupily Veronika Poppová a Markéta Urbanová do soutěže dvojic, kde nadchly porotu a hned ve svém prvním společném vystoupení vybojovaly na šampionátu zlato.

I v této kategorii měly plzeňské Maršálky ještě druhé želízko v ohni a ani pár Nela Boháčová – Barbora Kuttanová se ve velké konkurenci neztratil. Ve svojí kategorii vybojoval druhé místo a zajistil si tak postup mezi nejlepší dua do výkonnostní třídy A a v příští sezoně tak bude moci bojovat o titul mistryň ČR.

Na závěr programu letošního šampionátu byla na pořadu vystoupení miniformací. Nejmladší plzeňská děvčata, na vzdory onemocnění asi poloviny členek původní velké formace, vybojovala páté místo.

A pak už přišel zlatý hřeb. Seniorky povzbuzené předchozími úspěchy před- vedly jedno ze svých nejlepších vystoupení a byl z toho titul vicemistryň ČR.

O úspěch se vedle již zmíněného kvarteta zasloužily další tři Maršálky – Lucie Maroušková, Karla Boháčová a Markéta Vladyková.