Veronika Poppová získala po bezchybném výkonu v kategorii Sólo senior B svoji první zlatou medaili na mistrovství České republiky. Úspěch plzeňských Maršálek pak ještě umocnila v obrovské konkurenci čtvrtým místem Markéta Urbanová v kategorii Sólo junior B.

O den později nastoupily Veronika Poppová a Markéta Urbanová do soutěže dvojic, kde nadchly porotu a hned ve svém prvním společném vystoupení vybojovaly na šampionátu zlato.

I v této kategorii měly plzeňské Maršálky ještě druhé želízko v ohni a ani pár Nela Boháčová – Barbora Kuttanová se ve velké konkurenci neztratil. Ve svojí kategorii vybojoval druhé místo a zajistil si tak postup mezi nejlepší dua do výkonnostní třídy A a v příští sezoně tak bude moci bojovat o titul mistryň ČR.

RADIM ŘEZNÍK v přípravném zápase proti Klatovům (6:0) v Žákavě, dnes pokračují viktoriáni v túře po okolních stadionech. Ve Městě Touškově hrají od 16.30 proti Karlovým Varům.
Viktorián Řezník: Liga mistrů je lákadlo, ale musíme jít krůček po krůčku

Na závěr programu letošního šampionátu byla na pořadu vystoupení miniformací. Nejmladší plzeňská děvčata, na vzdory onemocnění asi poloviny členek původní velké formace, vybojovala páté místo.

A pak už přišel zlatý hřeb. Seniorky povzbuzené předchozími úspěchy před- vedly jedno ze svých nejlepších vystoupení a byl z toho titul vicemistryň ČR.

O úspěch se vedle již zmíněného kvarteta zasloužily další tři Maršálky – Lucie Maroušková, Karla Boháčová a Markéta Vladyková.