Dvojnásobná olympijská vítězka v judu má v kleci unikátní bilanci, vyhrála všech čtrnáct zápasů. A v loňském roce byla i první šampionkou v seriálu PFL.

„Je to obrovská výzva, chtěla bych být první, kdo ji porazí. Tím bych šokovala celý svět, jsem velký outsider. Píšou o mně jako o její další oběti,“ prohlásila Martina Jindrová ještě před odletem do Londýna, kam se semifinále extraligy přesunulo ze zámoří, kde probíhala předchozí kola.

| Video: Youtube

V rámci přípravy byla v Harrachově, kde nabírala s kondičním koučem Michalem Rukavičkou fyzičku. Do Anglie s ní odletí celý tým i rodina. „Ale ty uvidím až po zápase, tak doufám, že půjdeme oslavit vítězství,“ usmála se 31letá Plzeňačka, která je velkou fanynkou fotbalistů Viktorie a hokejistů Třince. „Myslím, že forma je dobrá,“ doplnila Jindrová.

Kvůli Harrisonové změnila i styl přípravy. „Zařadili jsme víc rychlostních tréninků. Ale konkrétně nechci nic prozrazovat,“ vyprávěla Jindrová, která má už teď vyděláno přes půl milionu korun, ale samozřejmě chce do finále. „Celý život dělala judo, takže má perfektně najeté hody na zem. Tím je nejvíc nebezpečná, na to musím dát pozor. Je potřeba ji udržet na dlouhou vzdálenost,“ naznačila Jindrová svoje plány.

jako drobnou výhodu označila, že nemusí shazovat tolik kilogramů jako její americká soupeřka. (zs, vlj)