Domácí Narama nasadila do boje pět želízek a odnesla si ze šampionátu dvě stříbra.

Junior Jakub Sivák měl v kategorii nad 70 kg v prvním kole za soupeře borce ze Sokolova. V pěkném souboji zvítězil domácí karatista na praporky.
V dalším kole vrcholil Sivákův duel se závodníkem z Hradce Králové až v prodloužení a z postupu do boje o zlato se po vítězství na praporky radoval opět plzeňský mladík.

Ve finále s Tomášem Šajánkem z Kamikaze Sokolov ale po vyrovnaném prodloužení prohrál na váhu a musel se spokojit se stříbrem.
Rovnou do finále nastoupila v juniorkách Veronika Kratochvílová a prohrála s Klárou Ilečkovou z Chodova. „Proti zkušené závodnici ale ostudu rozhodně neudělala,“ uvedl Petr Hora z plzeňské Naramy.

Zbylé tři závodnice plzeňského klubu nastoupily v turnaji žen.

Martina Janotová vypadla v prvním kole poté, co ji švédská soupeřka zasypala tvrdými kopy koleny na hlavu.
Na nešťastný los doplatila i Zdeňka Sůvová. „Ta narazila na Szepesiovou z Maďarska a prohrála k. o. po drtivém kopu do hlavy,“ líčil souboj Sůvové s pozdější vítězkou.

Emílie Mundlová narazila na stejnou závodnici jako na mistrovství Polska a prohrála po dlouhých sedmi minutách. „Na tatami ale nechala srdce a ukázala tak, že s ní rozhodně do budoucna soupeřky musejí počítat,“ chválil plzeňskou karatistku Hora.