I tohle kolo, stejně jako ta předešlá, vyhrál Michal Hvižď z THC Stiga Elites. Na turnaj se sjelo 56 hráčů z celé ČR. Zastoupeny byly kluby z Chebu, Plzně, Prahy, Liberce, Pelhřimova, Pardubic, Letohradu, Svitav. Hráči dorazili také například ze Strakonic nebo Brna, Nových Zámků na Slovensku a nechyběl ani hráč z Irska.

V dopolední části se hráči utkali v rámci tří základních skupin každý s každým. Osm nejlepších z každé z nich postoupilo do odpoledního A-finále. Příjemným překvapením mezi postupujícími byl hráč APP Gladiators Plzeň Hynek Nechutný. Do B-finále pro změnu postoupil Tomáš Růžička z Příbrami, který stejně jako ostatní nováčci prokažuje zlepšení každým turnajem. Další nadějný příbramský junior Vojta Bernát vyhrál C-finále o 43.-56. místo.

Mezi nejlepšími se strhla odpoledne bitva o každý bod a zároveň postup do play-off. Z hráčů domácího klubu se do play-off dostali 11. Pavel Plešák a 12. Martin Ženíšek, z 14. místa postoupil i křimický Václav Pikl hájící barvy THC Stiga Elites. Nejvýše umístěným hráčem z Plzně byl Stanislav Kraus, hájící barvy klubu Absolut Desperation. Na stupně vítězů se kromě vítězné stálice Michala Hviždě probojoval druhý Zdeněk Matoušek mladší z HCS Žabka Praha a třetí Leoš Hvižď z THC Stiga-Game Příbram.

Na turnaji byly také dva hokeje připravené pro veřejnost. Návštěvníci si tak mohli vyzkouštět, co sami viděli na vlastní oči. Už za necelé 4 týdny se na stejném místě uskuteční 6. kolo nejvyšší českého soutěže v tomto sportu. Následně se pak pořadatelství přesune do Pelhřimova, následovat bude Czech Open v Praze a sezóna se uzavře v Příbrami. V květnu pak v Chebu proběhne Mistrovství České republiky a pro nejlepší hráče sezóna skončí až na Mistrovství Evropy ve švédské Eskilstuně.

Pokud budete mít 24. února čas, přijďte si zahrát a změřit síly s nejlepšími. Stiga hokej mohou hrát mladí i starší, muži i ženy.