To a ještě mnohem více nabídne galavečer Souboje Titánů Exklusive, který si fanoušci mohou v Plzni vychutnat již v pátek 15. března.

Vydatnou porci soubojů v Městské hale na Slovanech okoření comeback Petra „Pína" Ondruše, jehož jízda k vítězství v Plzni před šesti lety zůstala fanouškům vryta do paměti.

A Ondruš, několikanásobný mistr světa i Evropy, dodá galavečeru pořádnou dávku chili.

„Petr nebude startovat v pyramidě, svou formu po delší zápasové pauze otestuje v superfightu," prozrazuje hlavní organizátor adrenalinové podívané Marek Kaigl.

Ondrušovým soupeřem bude italský zápasník Raffael Vitale. Čistokrevný thaiboxer, zápasící nejen v Itálii.

V ringu se při páteční galashow představí také čerstvý mistr České republiky v Muay Thai Matouš Kohout, který vyzve Bělorusa Miknewiche.

Krev v žilách fanoušků rozbouří superfighty plzeňských nadějí Jiřího Štádlera a Šimona Kutače.

Do varu potom arénu přivede klasická pyramida soubojů o žezlo krále titánů. Do té letošní pustí organizátoři i supertěžké váhy.

„Favorita vidím v Alanu Kapetanovičovi, který zde loni nekompromisně knokautoval soupeře již v prvním kole. Domácí želízka v ohni jsou Václav Pejsar s Jakubem Menclem," vypočítává Kaigl.

Čtyřlístek „gladiátorů" v pyramidě doplňuje Němec Endre Piller.

Šlágrem večera budou i „dívčí války".

Plzeňská rodačka Martina Jindrová, která musela na podzim odříct svou účast kvůli zranění, se v záři reflektorů postaví Holanďance Anisse Haddaoui.

„Martinu čeká nepříjemná soupeřka, na kterou formu ladí právě v Holandsku, ale v jiném klubu. Pomalu si tak zvyká na jejich styl zápasení," prozradil hlavní organizátor galavačera.

Atraktivní a nekompromisní bitvu slibuje také duel Evy Líškové z Prahy, která na „titánech" v minulosti statečně vzdorovala Aleně Holé. Tentokrát se v Plzni utká s Yasemin Colak.

„Soupeřka Líškové pochází z Turecka, ale už delší dobu žije v Německu," doplňuje Kaigl.

Zástupkyně nežného pohlaví změří síly podle pravidel Muay Thai, tedy s použitím loktů. Což je zcela unikátní záležitost.

Zápasit se začne v hale na Slovanech v pátek v 17.20 hodin. Pokladna se otvírá v 17.00 hodin. Už předtím od 15.00 hodin proběhne v blízké Galerii Slovany veřejné vážení bojovníků.

Martin Šiška