HC 1970 Bolevec – Plzeň-Litice A 0:2 (0:2, branky: Uhlíř, Nicklas).

V derby s Bolevcem již Litičtí body k postupu do finále nepotřebovali, nicméně bylo důležité z pohledu rozehrání a nalezení herní pohody. To se bohužel nepotvrdilo. „Do utkání jsme vstoupili dobře. Od úvodu jsme měli převahu, hráli aktivně a vytvářeli si mnoho příležitostí. Bohužel jsme jich většinu neproměnili. Ve druhém poločasu naše aktivita upadala. Sice jsme stále měli více míč, ale už téměř bez šancí. Utápěli jsme se v nepřesnostech, ale soupeř nás nedokázal ohrozit a my zápas dotáhli do vítězného konce,“ nebyl spokojen trenér Michal Soukup.

„Chtěli jsme rychle rozhodnout. Tomu odpovídalo naše snažení od začátku utkání. Prosadili jsme se se však jen dvakrát. Ve druhém poločasu naše nadšení pominulo a tím i náš tlak,“ dodal střelec jedné branky Adam Uhlíř.

Hostivař – Plzeň-Litice A 1:1 (0:1, branka: Uhlíř).

Souboj s Hostivaří bylz pohledu dělby bodů velmi důležitý. Hostivař postupuje s litickým áčkem do finálové skupiny a v prvním zápase v Plzni vyhrála. Bylo logické, že jí to chtěli hráči Litic vrátit. „V první půli vyrovnané utkání. Soupeř byl malinko aktivnější, ale do vedení jsme šli my z penalty. Naše hra nefungovala nejlépe. Aktivní soupeř nás napadal a byl nebezpečný i v útoku. Začátek druhého poločasu se nám vydařil, měli jsme tlak, ale branku nepřidali. Postupně se hra vyrovnala. Soupeř ještě přidal v nasazení, přerušoval naše útoky, získával více míčů, ale šance neměl. Přesto po jedné nenápadné akci vyrovnal, když nepovedený centr do kruhu proměnil v branku. Finální výsledek nás moc nepotěšil, ale je celkem spravedlivý, Mínil trenér Soukup.

Litice A: Nečas, Jurek – Čech, Benda, Kozák, Straka, Hes, Koryťák, Uhlíř, Matoušek, Kasl, Nicklas, Bárta, O. Sochor, Gerlický.

HC President – Plzeň-Litice B 7:4 (4:2, branky: Heger 2, Linhart, Dvořák).

„V zápase už o nic nešlo, my jsme měli jasný postup do finálové šestice. I proto dostali příležitost čtyři dorostenci a rovněž v bráně nastoupil mladý Skála. Přestože jsme mohli hrát v naprostém klidu, tak jsme předvedli tragický první poločas, nešlo nám prakticky nic. Jediné, v čem jsme vynikli, byly zbytečné ztráty míčku na vlastní polovině. Proto jsme do poločasu čtyřikrát inkasovali a museli neustále dotahovat.

Nesvědčila nám ani taktika soupeře, kdy jsme museli hrát do jejich zabezpečené obrany,“ uvedl hrající kouč Jan Dolejš.

Litice B: Skála – Hofrichter, Brada, Strejc, Hofman, Šimek, Bystřický, Levý, Míka, Heger, Vychron, Dvořák, Dolejš, Linhart.

Když se týmy rezervy Domažlic a Tachova utkaly naposledy, byla z toho hubená výhra tachovských hráčů 1:0. Kdo se bude radovat tentokrát? Na snímku domažlický Lukáš Waldmann (v modrém) v souboji s protihráčem.
Tachov vyzve ve čtvrtfinále poháru rezervu Domažlic