Dioss Nýřany – Vítkovice 21:17 (13:5). Nýřany – Svinov 17:14 (11:9). Sestava a branky Nýřan: Bihary (SO), Líva (SO), Průcha (NE), Mužík (NE) – Lev, Vurm, Borecký, Volek, Vácha - Brada 7/9, Špirk 3/6, Ferko 7/2, Gabriel 2/0, Faifr 2/0.

Hráči Újezda v Ejpovicích vedli v sobotu stále o dva až tři góly, ale v závěru po zbytečných ztrátách míče přišli o bod. „V neděli už byl průběh jednoznačný, po šestibrankovém vedení v poločase si zahráli i všichni náhradníci,“ stručně zhodnotil víkendové zápasy trenér Lubor Ježek.

Plzeň–Újezd – Svinov 18:18 (12:9). Plzeň–Újezd – Vítkovice 22:17 (14:8). Sestava a branky Újezda: Špaček, Fremr – Počátecký, Korb, Liška – Titl 10/8, Beneda 4/6, Suda 4/4, Sedlák 0/3, Jahoda 0/1.

Muži Přeštic si v sobotu mysleli ve Staré Vsi na zisk bodů. Zápas byl dlouho vyrovnaný, o výhře domácích rozhodla šňůra pěti branek ve druhé půli. V neděli na hřišti úřadujícího mistra v Brně si domácí vytvořili rozhodující náskok již do přestávky, který přes snahu Přeštic ve druhé půli ještě navýšili.

Stará Ves – Přeštice 22:18 (11:10). Brno – Přeštice 21:14 (14:9). Sestava Přeštic: Chmelík, Fořt – Zeman, Kraus, Tušek, Hajžman – Lang, Šelep, Hájek, Ausberger, Urban.

V Brně se oslabený tým Příchovic nezmohl na vážnější odpor. Ve Staré Vsi však dlouho držel vyrovnaný stav, domácí rozhodli až v závěru.

Brno – Příchovice 24:12 (13:5). Stará Ves – Příchovice 25:15 (10:7). Sestava Příchovic: Sedláček, Soukup – Pouza, Špalek, Toman, Jánský, Klokan – Nový 5/9, Nohavec 4/3, Nohava 3/3.

Ost. výsl. – 3. kolo: Krčín – Čakovice 24:15, Dobruška – Litohlavy 23:20. 4. kolo: Krčín – Litohlavy 25:17, Dobruška – Čakovice 21:19.

Pořadí: 1. Krčín 9, 2. Brno 8, 3. Nýřany 8, …, 5. Újezd 7, 7. Přeštice 2, 8. Příchovice 2, …, 11. Litohlavy 0, 12. Čakovice 0.