Zápas soupeřů z čela tabulky se vyznačoval rychlou hrou. Na pohled snáze si šance dokázali vypracovat domácí, útoky Přeštic byly složitější. V závěru půle si domácí celek vybudoval čtyřbrankový náskok. Po přestávce Tymákov svůj náskok navýšil na 23:18 a bylo prakticky rozhodnuto. V závěru již vládly na hřišti obrany a brankářky, padly jen dvě branky na každé straně.

S. Tymákov – TJ Přeštice 25:20 (13:9, branky: Bendová 13, Švarcová 7, Levorová 3, Bittnerová 2 – Živná 11, Voláková 8, Šrámková 1).

Snadno zápas hodnotil domácí Milan Bystřický: „Věřil jsem, že doma vyhrajeme. Rozhodlo proměňování šancí a trestných hodů. Holky potěšily svým výkonem a soustředěnou hrou.“

„Rozhodlo osm minut v závěru prvního poločasu, kdy si domácí vybudovali rozhodující náskok. Přesto chci děvčata pochválit, bojovala do poslední minuty,“ uvedl trenér Přeštic Stanislav Zadražil.

Nováček z Božkova vybojoval svou druhou výhru, když zlepšeným výkonem útoku zdolal šestý tým tabulky Žatec.

TJ Božkov – Žatec 14:12 (7:7, branky: Gärtnerová 5, Řezáčová 4, Dardová 4, Honzíková 1.