Naděje na play-off stále žije

Plzeň, Mnichovice – Litičtí pozemní hokejisté tři kola před koncem základní části stále živí svoji naději na postup do extraligového play-off.

21.5.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Sidorják

Ke čtvrtému místu, které ještě zaručuje účast ve vyřazovacích bojích, udělali Plzeňané další krůček v Mnichovicích. Porazili totiž jednoznačně tamější nevyzpytatelný tým 3:0.

Rozdíl ve skóre navíc mohl být vzhledem k průběhu klání mnohem vyšší.
O první gólový zápis se postaral Dvořák, který po kombinaci litického útoku zasunul míček do prázdné branky domácích.

Hosté dominovali, a pokud soupeř zahrozil, bylo to jedině po zbytečných ztrátách Západočechů nebo malou trpělivostí v držení kombinační hry.

Druhý gól, který deset minut před koncem poločasu vstřelil Sochor, byl věrnou kopií prvního.

Po pauze zkusili domácí ještě na chvíli vysunout svoji hru více před Nečasovu branku, ale v podstatě ji neohrozili.

Trestným kruhem hostů sice prolétlo několik centrů, ale žádný nebyl tečován do prostoru litické branky.

A Litice již vcelku strojovým stylem obléhaly branku Mnichovic a jen nepřesnosti ve finální nahrávce je připravily o vyšší skóre. Poslední gól nakonec ve 20. minutě opět vsítil Dvořák a znovu do prázdné branky domácích.

V sobotu hostí Litice od 16.00 hodin sedmý celek tabulky President Praha.

Fakta: HC Mnichovice – Plzeň-Litice 0:3 (0:2). Branky: Dvořák 2, Sochor.
Litice: Nečas, Soukup, Straka, Strejc, Rollinger, Levý, Koryťák, Uhlíř, Benda, Čvančara, Kordík, Nocar, Kudlič, Sochor, Dvořák, Heger.
Další výsledek – I. liga: HC Kadaň 1957 – Litice B 7:3 (2:1). Branky hostů: Dolejš 2, Jakub Kordík.
Litice B: Jan Kordík, Doležal, V. Čvančara st., Nocar Lukáš, Levý, Brada, Kudlič, Nocar Václav, Dolejš, Jakub Kordík, Kykal, Míka, Homolka.

Autor: Redakce

21.5.2014 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Piráti měli s sebou Edisona

PIRÁTI slavili v Dominiku. Jejich jednička Lukáš Bartoň byl spokojen, jejich pražský šéf Ivan Bartoš taky.

Asistenční pes s vámi nesmí, slyšela vozíčkářka v obchodu

Plzeň - Personál prodejny a ostraha zákaz vstupu popřely.

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.