„Mužstva byla složená různě, někde se viděly staré gardy, jinde mladá krev, ale všichni hráči přišli pro jediné. Skvěle se pobavit a uzmout příčku co nejvyšší,“ hlásí hlavní organizátor akce Michael Sinkule.

Ze základních skupin postupovaly dále jen dva nejlepší celky. „Velkým překvapením turnaje bylo, že ve skupině skončily celky jako SK Šeptem, Oranjes B a nebo FC Fotbalisti. Naopak výborné výkony předváděla mužstva The Wankers a TJ Újezd. Dobře rozehraný turnaj měl i tým Czech Portugal,“ přiblížil boje ve skupinách organizátor Sinkule.

Po jasné výhře 4:1 nad mužstvem Moes postoupil do čtvrtfinále tým The Wankers. Dále šly také celky Oranjes A, Czech Portugal a FC Stars, kteří své soupeře vyřadily až na penalty.

Semifinále přineslo tyto dvojice: Oranjes A v. Czech Portugal a FC Stars v. The Wankers. Velký boj byl k vidění v prvním utkání, kde nakonec vykřesal finále tým Czech Portugal. Ve druhém zápase podlehl tým FC Stars mužstvu The Wankers.

Před samotným finálem následoval boj o třetí místo.

„Už značně unavené týmy Oranjes A a FC Stars vydaly ze sebe maximum a předvedly kvalitní výkony. Štěstí se přiklonilo na stranu FC Stars, které tak dosáhlo na bronzové umístění,“ uvedl Michael Sinkule.

Finále mezi Czech Portugal a The Wankers bylo tedy vrcholem turnaje.

„V utkání dominovalo mužstvo The Wankers, které soupeře přehrálo a zcela zaslouženě vyhrálo,“ říká Sinkule a dodává: „Vítěznému týmu k tomuto úspěchu gratuluji a děkuji všem za skvělé výkony. Do nové sezony přeji všem mnoho úspěchů a na závěr bych rád poděkoval Úřadu městského obvodu Plzeň 3, který se podílel na organizaci celé akce.“

Nejlepším hráčem turnaje se stal hráč David Rada (FC Stars) a nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jiří Pelikán (Czech Portugal).

Pořadí: 1. místo: The Wankers 2. místo: Czech Portugal 3. místo: FC Stars Plzeň.