„Ten zápas jsme absolutně nezvládli. Bylo to z naší strany strašné jak v útoku, tak v obraně. Nezvládali jsme vůbec nic. Frýdek hrál bez svých největších opor Petrovského a Stracka, a přesto jsme se s tím nevypořádali," zlobil se brankář Radek Motlík.

„Jestli jsme tam jeli s tím, že zápas vyhrajeme bez toho, abychom se rozběhli, nevím," přemýšlí zkušený gólman.

Frýdek opět potvrdil, že to na úřadujícího mistra vcelku umí. V minulé sezoně nad Plzní doma v základní části vyhrál a v play-off byl jediným týmem, který dokázal tohoto soupeře porazit.

V aktuálním extraligovém ročníku Frýdek v Plzni remizoval a nyní ukončil pouť talentu Českým pohárem.

„Nemyslím si, že by se stal tenhle tým naším strašákem. Ale hrají celkem slušnou házenou a zápasy proti nim budou vždycky vyrovnané. Mají výborné spojky a také další posty mají kvalitně obsazeny," uznává Radek Motlík.

Nyní má Talent pár dní na to vyladit svoji formu a v neděli už vstoupí také do druhé části extraligy. V utkání 16. kola přivítá druhý celek tabulky od 10.30 hodin v Městské sportovní hale na Slovanech poslední Zlín.

„Na Frýdek musíme teď co nejrychleji zapomenout. Zlín je na rozjezd příznivý soupeř, ale musíme přidat na bojovnosti, protože zadarmo nám také nic nedají," ví Motlík.