Starší dorost HBC zvítězil v Pardubicích, ale prohrál v Poličce, mladší uspěl jen proti Paramu Svítkov. Stoprocentní byli opět mladší dorostenci Snacku Dobřany, kteří si připsali další dvě vítězství, mají jich na svém kontě již rovných dvacet a vévodí tabulce s náskokem jedenácti bodů před Alpiqem Kladno.

Starší dorost: HBC Pardubice – HBC Škoda Plzeň 1:3 (1:1, 0:1, 0:1). SK Kometa Polička – HBC Škoda Plzeň 4:3 (0:0, 2:3, 2:0).

S Pardubicemi byli ve vyrovnaném duelu Plzeňané stále o krok napřed, definitivní pojistkou však byl až gól Víta přes celé hřiště do prázdné branky domácích.

Proti Poličce šla Plzeň ve druhé části do vedení, domácí srovnali při dvojnásobné přesilovce. Tři minuty před koncem po prohraném vhazování v útočné třetině hosté propadli a následné přečíslení tří domácích hráčů na jediného obránce Polička využila ke vstřelení vítězné branky.

Mladší dorost: HBC Pardubice – HBC Škoda Plzeň 4:0 (1:0, 2:0, 1:0). Paramo Svítkov – HBC Škoda Plzeň 3:4 ss (1:1, 1:2, 1:0).

Mladší dorost HBC odehrál dvě utkání v Pardubicích. V prvním proti HBC na body nedosáhl. Utkání přineslo ze strany hostů jen řadu faulů, dva osobní tresty a žádnou vstřelenou branku.

Druhý zápas se Svítkovem byl zcela vyrovnaný. Po úvodní brance domácích se Plzeňané dostali do dvoubrankového náskoku, ale Svítkov v poslední třetině srovnal stav. Rozhodnutí padlo až v samostatných nájezdech, druhý bod zajistil hostům až ve čtvrté sérii úspěšný Voves.

Paramo Svítkov – TJ Snack Dobřany 1:10 (0:6, 1:1 ,0:3). Branky Dobřan: Voves 5, V. Šlehofer 3, Kovářík, Ulm.

HBC Pardubice – TJ Snack Dobřany 3:5 (0:0, 2:3, 1:2). Branky Dobřan: Voves 2, V. Šlehofer, Kovářík, Ulm.

Dobřanští si v Pardubicích počínali skutečně jako lídr soutěže, oba duely měli pod kontrolou a zvládli je. V prvním utkání to odnesl dvouciferným výpraskem Svítkov a ve druhém na ně byli krátcí i v tabulce lépe postavení městští rivalové z HBC. „Ti na nás zkoušeli všelijaké metody, o body nás však neobrali. Nečistá a místy až zákeřná hra domácím nepomohla. Pochvala patří celému kádru, který se nenechal ani v nejmenším vyprovokovat. Právě tento zápas nám ukázal, jakým stylem si vůči nám budou soupeři počínat v play-off, ale na to se náležitě připravíme," uvedl trenér Snacku Václav Šlehofer starší.