Po dvou třetinách druhého utkání sice Plzeňané vedli 3:2, ale soupeř z Náchoda třemi brankami v rozmezí 53. a 56. minuty rozhodl o svém postupu do první ligy.

Ani po tomto nezdaru ovšem není pro plzeňský tým postup do vyšší soutěže ztracen. Druhou šanci budou mít Západočeši v sérii proti pražskému týmu Start 98, který rovněž v 1. kole play up neuspěl a prohrál v sérii s Hattrickem Brno shodně 0:2.

Série hraná opět na dva vítězné zápasy začne na velikonoční pondělí od 17 hodin ve sportovní hale v Kunraticích, druhý a případný třetí duel se uskuteční 30. dubna a 1. května v Městské sportovní hale v Plzni na Slovanech.

FBC Plzeň – FTS Florbal Náchod 3:5 (1:1, 2:1, 0:3). Branky a asistence: 13. Kratochvíl (Firla), 35. Houdek (Matějka), 40. Matějka (Straka) – 17. Vídeň (Moravec), 27. Moravec (Hála), 53. Jirák, 55. Jirák (Jenka), 56. Korec (Čejpa). První zápas: 3:7. Konečný stav série: 0:2, postupuje Náchod.