Domácí dostali první gól, po zbytek duelu však už Bystřici do vedení nepustili. Až do 20. minuty byl průběh zápasu velmi vyrovnaný, ale v závěru poločasu si domácí vytvořili pětibrankový náskok (18:13).

Po změně stran stáhli hosté vedení domácích na 20:18 a začali být velmi nebezpeční. Jenže do plzeňské branky nastoupil Broško místo Křížka a svými zákroky přiváděl hráče Bystřice k šílenství. Navíc začal koncert domácích střelců. Deset minut před koncem vedla Lokomotiva už 32:20 a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

„Po nepovedeném zápase doma s Třeboní jsme ukázali, že házenou hrát umíme,“ uvedl po utkání trenér Lokomotivy Plzeň Milan Zeus.

Lokomotiva Plzeň – Bystřice p. Hostýnem 36:30 (18:13)
Nejvíce branek hostů: Vacula 7, Kovařík 5
Sedmičky: 2/2:5/2
Vyloučení: 5:7