TJ Plzeň-Litice B – Hradec Králové B 3:2 (2:0, góly: Průchová, V. Doležalová, Bendová).

„Holky zápas velice dobře zvládly po taktické stránce, druhá pětka se chvilku srovnávala s rozestavěním při bránění, ale od třetího střídání bylo vše, jak má být. Díky tomu jsme Hradec téměř nepustili do našeho kruhu. Naopak nám se dařilo přecházet soupeřovu obranu, bohužel střelecky to bylo opět dost slabé. První poločas klidně mohl rozhodnout o celém zápase. Nakonec jsme se ještě v závěru pořádně zapotili, když Hradec pomalu dotahoval skóre. Zápas se nám nakonec povedl dovést do vítězného konce, poprvé v této sezoně,“ byl nakonec spokojen hlavní trenér Lukáš Nocar.

TJ Plzeň-Litice B – Mnichovice 4:1 (2:1, góly: Duchková 2, Špinlerová, Bendová).

„Také druhý zápas nám vyšel náramně. Hrou jsme navázali na předešlý zápas a tím jsme myslím soupeřky dost zaskočili. Prozatím třetí Mnichovice se s naší důraznou, aktivně napadající obranou nemohly srovnat a nám se dařilo dostávat se do nebezpečných akcí. Skvěle zvládnutý zápas a druhá výhra v řadě. Holky musím pochválit za nebojácný výkon, a to obzvlášť vzhledem k sestavě. Vypadá to, že by nám zde mohla růst nová úspěšná generace,“ dodává mladý litický trenér.

Litice: Kosáčková – Špinlerová, Křivanová, V. Doležalová, Kožíšková, Kudrnová, Bendová, Průchová, Kaslová, L. Duchková, Tlamsová.