Litice – Rakovník 4:3 (1:1)
Góly Litic: Bystřická, Lhotáková, Brejchová, Tušlová.
Sestava Litic: Morová, Kožíšková, Bystřická, Vyletová, Brejchová, Lhotáková, Tušlová.

„Rakovník po prvním kole vypadal, že celou soutěž s přehledem ovládne a před začátkem duelu měl na kontě již 21 vstřelených branek. Nás kvůli absencím bylo pouze šest do pole, tedy jedna hráčka na střídání. Opticky nás soupeř lehce přehrával, ale do větších příležitostí se moc nedostával. Obětavost a výborná koncentrace rozhodly o našem vítězství,“ řekl trenér Litic Adam Uhlíř.

Extraliga halového pozemního hokeje: Slavia Praha - Litice (žlutí).
Litice prohrály v souboji finalistů

Litice – Bohemians Praha 4:1 (1:0)Góly Litic: Brejchová 2, Tušlová, Vyletová.Sestava Litic: Morová, Kožíšková, Bystřická, Vyletová, Brejchová, Lhotáková, Tušlová.

"Celý zápas jsme měli pod kontrolou a diktovali jsme směr utkání. Nejslabší pasáž byla třetí čtvrtina hry, která od nás byla taková nemastná neslaná. V poslední čtvrtině jsme opět zabrali a navýšili vedení, soupeř poté už jen korigoval na konečných 4:1. Musíme s mým asistentem Petrem Hoškem holky moc pochválit, zlepšují se každým zápasem a jejich výkony rostou. Především pro mladší hráčky je ligový pohár výbornou halovou zkušeností a zatím si ji užívají na výbornou," uvedl Uhlíř.

Pozemkáři Litic (na snímku ve žlutém v semifinálovém zápase) se stali halovými mistry.
Litice se staly halovými mistry, pozemkářky skončily bronzové

Spoluautor: Tomáš levý