V obou zápasech byli Plzeňané po většinu času vyrovnaným soupeřem, stačilo to však pouze na jeden bod.

TJ Plzeň-Litice – Slavia Praha 2:4 (1:1, branky Litic: Nocar, Uhlíř).

Utkání začalo z obou stran obezřetně, přesto šla Slavia do vedení po rychlé kombinační akci. Litice následně neproměnily penaltu, ale díky gólu Nocara z trestného rohu těsně před poločasem vyrovnaly.

Ve druhé půli slávisté aktivněji napadali rozehrávku Plzeňanů, Důsledkem bylo několik chyb, po kterých Slavia získala třígólové vedení. K vyrovnání Liticím nepomohla ani pětiminutová přesilovka, snaha přinesla jen snížení po gólu Uhlíře.

TJ Plzeň-Litice – HC Rakovník 4:4 (1:1, branky Litic: Uhlíř 2, Benda, Bárta).

Zápas proti nejlepšímu týmu extraligy začali Litičtí koncentrovaně. Do vedení je poslal z penalty Uhlíř, soupeř ale stihl do půle vyrovnat. Po přestávce přibývalo na obou stranách šancí, Rakovník se dostal do vedení 4:2. Plzeňané však nejprve po pěkné akci zakončené Bártou snížili, aby minutu před koncem v závěrečné power-play vyrovnal svým druhým gólem Uhlíř.

„Byl to z naší strany velmi dobrý výkon proti těžkému soupeři. O lepší výsledek nás stejně jako v zápase se Slavií připravily ztráty míčku při přechodu na soupeřovu polovinu. Stává se nám, že při snaze překonat soupeřovu obranu jdeme do příliš velkého rizika, chybujeme a pak inkasujeme z brejkových situací,“ poznamenal k utkání brankář Petr Jurek.

Litice: Jurek – Koryťák, Čech, Nocar, Uhlíř, Čvančara, Benda, Kasl, Bárta, Gerlický, Matoušek.