Po podzimní části figuruje na čtvrté příčce tabulky, ale s poměrně velkým odstupem za vedoucím týmem Kovo Praha, zároveň však s dostatečným náskokem před mužstvy z konce tabulky. Průběh podzimního účinkování v druhé nejvyšší celostátní soutěži zhodnotil vedoucí mužstva a stále ještě aktivní hráč Martin Kastner.

S jakými cíli jste vstupovali do sezony, jak velkými změnami prošel kádr mužstva?
Cílem bylo předvádět hokejbal, který by nás i diváky bavil, a posunout se oproti loňsku do vyšších pater tabulky. Před sezonou skončil pro zdravotní potíže Bolina a odešlo i několik hráčů z nižších soutěží, kteří u nás byli na střídavý start. Od léta přišli nově Jiří Kadaně, Aleš Voves, Petr Chowaniec a po zranění se vrátil Petr Kurka. Bohužel těsně před zahájením soutěže jsme přišli o Luboše Brůknera, který si v přípravě přetrhl kolenní vaz.

Které zápasy se vám vydařily a ve kterých naopak mužstvo zklamalo?
Byli jsme spokojeni s těmi, které nám přinesly body, ale mrzí nás zbytečné prohry góly v posledních minutách. Což byl zápas v Dobřanech, v Třemošné, v Karlových Varech s CSKA a zejména domácí duel se Suchdolem, ve kterém byl výkon z naší strany tragický.

V čem byla síla mužstva, kde máte rezervy?
Především jsme oproti loňsku změnili celkový obraz hry, takže dokážeme hrát otevřeně s každým soupeřem. Zapracovat musíme na všem, ale hlavně na koncovce, ta nás v některých případech doslova zradila.

Na co se chcete v přestávce zaměřit, jak se budete připravovat?
Fyzičku bude potřebovat každý a my nejsme výjimkou. Budeme se scházet třikrát týdně, v lednu a v únoru nás čeká turnaj a několik přátelských utkání v hale HBC na Košutce.

Jak je vedení spokojeno s průběžným umístěním a s výkony hráčů?
S umístěním jsme celkově spokojeni. Starším hráčům není co vytknout, ale od mladší generace očekáváme do budoucna víc. Jmenovitě bych chtěl vyzdvihnout výkony Petra Kurky, který se i přes velké zdravotní potíže dokázal vrátit k hokejbalu na velice slušné urovni.

Jaké jsou vaše cíle pro druhou část sezony?
Chceme i nadále předvádět hru, která nám přinese body do tabulky, a zapracovat mladší hráče do týmu. Celkově je naším cílem skončit do čtvrtého místa. O postupu je zatím předčasné mluvit, na to zatím nemáme potřebné podmínky ani kádr.