Litice přivezly první výhru

Plzeňsko – Třemošná je překvapením úvodu národní hokejbalové ligy. V západní skupině je spolu s Kovem Praha po čtyřech kolech bez ztráty bodu druhá, třetí jsou loni extraligové Dobřany.

23.9.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Ivan Tafat

Litice zvítězily v Suchdole, v Praze s Hostivaří prohrály až po samostatných stříleních a v tabulce jsou sedmé.

Suchdol nad Lužnicí - TJ Plzeň - TJ Plzeň–Litice 3:6 (0:3, 1:2, 2:1). Branky hostů: Juráček 3, Juroško, Voves, Koubík. Střely: 19:18, vyloučení: 2:3, využití: 1:1.

Do Suchdola cestovaly Litice s cílem získat první body. Do zápasu vstoupili hosté výborně a postupně si v úvodním dějství vypracovali třígólový náskok. Ten se ukázal jako rozhodující. Domácí sice od druhé třetiny zmobilizovali síly, na zvrat v utkání to ale nestačilo. Litice si pohlídaly náskok z první třetiny a po výsledku 3:6 si odvezly tři body.

HBC Hostivař - TJ Plzeň–Litice 6:5 ss (1:2, 3:2, 1:1). Branky hostů: Kůrka, Vočadlo, Štulc, Voves, Juráček. Střely: 41:23, vyloučení: 2:2, využití: 0:0.

Litice se ujaly vedení již v desáté sekundě brankou Kůrky. V úvodu druhého dějství vedly již 3:1, domácí do přestávky vyrovnali. V poslední části hry každý tým přidal po jedné brance, a tak došlo na samostatná střílení. V těch byli šťastnější hráči Hostivaře.

Nové Strašecí - Tatran Třemošná 2:4 (1:3, 1:0, 0:1). Branky hostů: Dobrý 2, Holý, Čech. Střely: 20:25, vyloučení: 11:10, využití: 1:1.

„Ve Strašecí jsme splnili to, co jsme chtěli hrát,“ chválil tým hrající kouč vítězlů Petr Škarecký. „Navíc nám pomohlo i to, že jsme se dostali do vedení a udrželi náskok až do konce zápasu.“

HBC Rakovník - Tatran Třemošná 0:6 (0:2, 0:3, 0:1). Branky hostů: Dobrý 2, Holý, Čech, Vetýška, Zacharda. Střely: 19:33, vyloučení: 7:3, využití: 0:3.

Na hřišti nováčka z Rakovníka se Tatran prosadil výrazně. „Zpočátku jsme domácí oťukávali,“ pravil Škarecký. „Postupně jsme přešli k ofenzivnější hře a jasně vyhráli.“

HBC Rakovník - Snack Dobřany 2:4 (0:0, 1:2, 1:2). Branky hostů: Šlehofer, Šebo, Kučera, Ceperko. Střely: 44:41, vyloučení: 2:4, využití: 1:0.

V Rakovníku hráči Snacku zahodili řadu šancí, nakonec o své zasloužené výhře rozhodli dvěma góly až v posledních čtyřech minutách.

Nové Strašecí - Snack Dobřany 2:5 (1:2, 1:1, 0:2). Branky hostů: Kučera 3, Červenka, Skála. Střely: 32:31, vyloučení: 6:8, využití: 1:1, oslabení: 0:1.

V kvalitním duelu domácí dvakrát srovnali náskok Dobřan. Zápas, v němž byli hosté o poznání lepší, rozhodl střelecky disponovaný Kučera, autor tří branek.

23.9.2011

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

Plzeňan proměnil byt v pěstírnu konopí, úrodu sklidila policie

FOTOGALERIE: Sedmá výhra. Indrák slavil hattrick

Plzeň - Hokejová Škoda Plzeň vrátila obhájcům titulu porážku. Kometu po přestřelce udolala 5:4