Ve hře opět byli i oba plzeňští účastníci této soutěže – TJ Litice a HC Bolevec. Každý ze sedmi účastníků opět sehrál dva zápasy. Litice těsně podlehly Rakovníku a poté rozstřílely Hradec Králové. Bolevecký nováček rovněž podlehl Rakovníku, ale výhrou nad Bohemians si stejně jako Litičtí zajistil účast v play off.

HC Rakovník – TJ Plzeň–Litice 4:3 (3:1, branky Litic: Nicklas 2, Sochor). Úvodní nápor Rakovníka Plzeňané přestáli. Pak se ovšem naplno projevila litická slabina – laciné ztráty míčku, díky nimž si Rakovník v rozmezí sedmi minut vypracoval třígólové vedení. Litice do poločasu snížily na 3:1, ale jejich procitnutí přišlo až v druhé půli, kdy dokázaly dvěma slepenými brankami vyrovnat. Sedm minut před koncem je však srazila další hrubka, kterou Rakovník využil ke vstřelení rozhodující branky.

Trenér Litic Tomáš Levý měl o příčinách prohry jasno: „O zisk tří bodů jsme se připravili vlastními chybami, které soupeř nekompromisně potrestal. Mimoto jsme některé situace měli řešit méně zbrkle, s větším rozmyslem.“

TJ Plzeň–Litice – Slavia Hradec Králové 8:2 (2:1, branky Litic: Petrek 3, Dolejš 2, Dvořák 2, T. Koryťák). Od začátku bylo znát, že se jedná o důležitý zápas. V případě vítězství mohl Hradec ještě pomýšlet na play off. Měl první šanci, ale Litičtí byli v koncovce efektivnější a po dvou pěkných kombinačních akcích se ujali vedení 2:0, Hradec ale vzápětí snížil.

Druhou půli výrazně ovlivnily dva momenty. Jednak to byl hradecký neproměněný roh, po němž následoval litický protiútok a gól na 3:1. Druhým byla červená karta pro jednoho z Hradeckých, po níž se Východočeši pokusili o hru bez brankáře. Ta jim ale hrubě nevyšla, nedostali se do žádné šance a navíc pětkrát inkasovali. „Z mého pohledu Hradci chyběla v tomto zápase větší jiskra. My se zápas od zápasu zlepšujeme v obranné činnosti, pozměněný tým postupně začíná fungovat,“ pochvaloval si kouč Levý.

Bohemians Praha – HC Bolevec 4:8 (2:3, branky Bolevce: Kindl 3, Picek 2, Krýsl , Hruška, Jungmann). Úvod byl oboustranně velmi opatrný, do vedení šlo mužstvo Bohemians. Teprve inkasovaný gól donutil Bolevec ke zvýšení aktivity a otočení skóre, postupně se prosadili Jungmann, Kindl a Korbel. Bohemians nesložili zbraně, před přestávkou snížili a na začátku druhé půle se jim podařilo vyrovnat. Z nerozhodného stavu se ovšem neradovali dlouho. Krýsl po sólu opět vrátil vedení na boleveckou stranu a Plzeňané pak dovedli zápas k jasné výhře.

HC Rakovník – HC Bolevec 11:1 (6:1, branka Bolevce: Kindl). Bolevec zaspal vstup do zápasu a Rakovník se rychle dostal do tříbrankového vedení. Bolevci se nedařilo, druhá půle se již dohrávala jenom z povinnosti a skóre se zastavilo na hrozivých 11:1 pro Rakovník.

„Před sezonou jsme museli řešit řadu problémů. V týmu skončili dva hráči, kteří v minulé sezoně nastříleli většinu našich branek. V soutěži působíme s nejužším kádrem, proto naši účast v play off považuji za velký úspěch,“ zhodnotil dosavadní působení v lize trenér Miloslav Krýsl.