V úvodním sobotním duelu se Litice utkaly s celkem Western Wildcats. Litičtí vstoupili do zápasu aktivně, čímž pořádně překvapili zkušeného protivníka. Přesto se dostal tým Wilcast do vedení, když se z dorážky po trestném rohu prosadil Moran.

Plzeňanům se ale povedlo ještě do půle vyrovnat. Po centru Bendy prošel kapitán Uhlíř přes polovinu hřiště a technickou střelou srovnal.

Fotbalisté FK Robstav (na archivním snímku hráči ve žlutých dresech) odvezli ze hřiště Povltavské FA jeden bod
Robstav nevyužil dlouhou přesilovku a remizoval s Povltavskou FA

Vyrovnaný duel pokračoval i po změně stran. Skotům se ale nakonec povedlo dvěma trefami překlonit duel na svoji stranu. „Čtvrtá čtvrtina rozhodla. Trochu jsme začali tahat nohy a hlavně jsme udělali několik zbytečných faulů, které Skotům darovaly tři trestné rohy. A z nich jsme inkasovali. Škoda, protože si myslím, že jsme byli více než vyrovnaným soupeřem,“ smutnil litický kapitán Uhlíř.

V neděli pak pozemkáři Litic narazili na ještě nejméně o jeden těžšího soupeře. Čekal je mistr uplynulého ročníku Bloemendaal. Nizozemský tým, jehož tvoří profesionální hráči pozemního hokeje, naplno ukazoval celý zápas svoji dominanci. Konečné skóre se nakonec zastavilo na hodnotě 17:1 pro Bloemendaal. Jediný čestný plzeňský úspěch zaznamenal Gerlický.

Plzeň Litice - Western Wildcats 1:3 (1:1, Uhlíř – Moran, Christie, Mcallister).
Plzeň Litice - Bloemendaal 1:17 (branka Litic: Gerlický).