Snack Dobřany – Nové Strašecí 9:4 (2:1, 2:3, 5:0, branky Dobřan: D. Kovářík 2, Juráň 2, V. Šlehofer ml., V. Šlehofer st., Ulrich, J. Kovářík, Juráček), Snack Dobřany – Přelouč 3:5 (1:2, 1:1, 1:2, branky Dobřan: Skála, Juráček, Rubner).

„Víkend se nám povedl z části. Očekával jsem urputné boje a to se potvrdilo. Se Strašecím to sice skončilo vysokým rozdílem, ale hosté odpadli až v závěrečné třetině. Do té doby se hrál v podání obou týmů slušný hokejbal. S Přeloučí se projevila naše sobotní bitva, navíc někteří hráči hráli se zdravotními problémy. To ale nechci snižovat výkon hostující Přelouče, poněvadž ta zde odehrála velmi kvalitní duel a zaslouženě zvítězila. My jsme působili těžkopádně a mysleli si, že se hosté nejspíš porazí sami. O to více musíme šlápnout do pedálů o příštím víkendu, kdy nás čeká velmi těžké dvojkolo s Liticemi a Poličkou,“ zhodnotil víkendové zápasy hrající trenér Snacku Václav Šlehofer starší.

Plzeň-Litice – SHC Opava 2:4 (1:0, 1:2, 0:2, branky Litic: Forejt, Tůma).

„Pokud se hrálo 5 na 5, byli jsme hostům určitě vyrovnaným protivníkem. Opava však na rozdíl od nás dokázala využít přesilovky a to rozhodlo,“ mínil vedoucí mužstva Litic Martin Kastner. „Naše situace je už kritická, o víkendu potřebujeme vybojovat dvě výhry,“ dodal.

Tatran Třemošná – Svítkov 1:8 (0:2, 1:2, 0:4, branka Třemošné: Stráský).

„Neodehráli jsme tak špatný zápas, jak to podle výsledku vypadá. Soupeř se po vyhraných buly dostal do vedení 2:0, my jsme se z obdobných situací prosadit nedokázali. Po dvou třetinách jsme prohrávali 1:4. Na začátku třetí části jsme měli přesilovku 5 na 3, při které jsme třikrát nastřelili tyč a jednou břevno. Po jejím skončení přidal Svítkov další gól a my ztratili koncentraci,“ popisoval kapitán Třemošné Marek Toman.
Ostatní výsledky: Prachatice – Karviná 8:3, Beroun – Opava 4:3, Beroun – Polička 2:1 ss, Prachatice – Ml. Boleslav 13:0, JF Kladno – Brno 5:2,N. Strašecí – Jihlava 2:3. J. Hradec – Karviná 7:3.