Na jednom z pěti turnajů nejvyšší domácí úrovně (Grand Prix A dospělých) slavili úspěch v obou singlových disciplínách badmintonisté z Mostu. Hráči z Plzně získali dvě bronzové medaile – Anna Legátová (Sokol Doubravka) ve dvouhře žen a Přemek Voráč (USK Plzeň) ve čtyřhře mužů. Medailovou sbírku mohl rozšířit nedávný mistr republiky Jan Louda, ale kvůli nemoci se musel z turnaje odhlásit. Jeho bratr Jiří Louda (USK Plzeň) statečně bojoval ve čtvrtfinále proti turnajové jedničce Jaromíru Janáčkovi (Český Krumlov), ale česká singlová čtyřka byla nad jeho síly. Vítězem dvouhry mužů se stal Bedřich Valenta (Most), který od osmifinále svedl tři dramatické a těsné třísetové bitvy.

Vydřené výhry jej posílily a závěrečný zápas s Janáčkem vyhrál ve dvou setech zejména díky větší vůli po vítězství. Mezi ženami se prosadily mladé hráčky – finalistkám dvouhry, Veronice Dobiášové (Most) a hořovické Janě Adámkové, nebylo ještě devatenáct.

Atraktivního turnaje se zúčastnilo celkem 114 hráčů a hráček a bylo sehráno 157 zápasů. Zájem veřejnosti o turnaj byl největší při sobotním hracím dnu.

Martin Slepička