První poločas nedělního utkání patřil Košutce. Ta si v něm vypracovala osmibrankový náskok 22:16 a položila základ úspěchu.

Deset minut před koncem utkání vedli domácí házenkáři 30:22, Kostelec měl potom ještě snahu utkání zdramatizovat, ale dva body za výhru 36:33 nakonec zůstaly v Plzni.

TJ Košutka – Sokol Kostelec na Hané 36:33 (22:16). Nejvíce branek Kostelce: Martin Grulich 7/1, Tomáš Grulich 7/2, Kosina 5, Šuba 5/2, Paták a Diviš 4. Rozhodčí: Vostatek, Mošna. Sedmimetrové hody: 5:5. Vyloučení: 2:4. Diváci: 85.

Sestava a branky Košutky: Kuděj, Misař – Friedrich 5, Reindl, Liška 3, Uhlář 5, Václavík 1, Jícha 3, Danielka 12/5, Matoušík 1, Žilák 1, Janoušek 3, Jurina 2. Trenér: Milan Šedivec.

Ostatní výsledky 11. kola: Bystřice p. H. – Litovel 43:40, Náchod – Karviná B 30:17, Chodov – Šumperk 34:35, Nové Veselí – Jičín B 28:23.

Program 12. kola (12. – 13. února): Ostrava – Košutka, Chodov – Jičín B, Náchod - Šumperk, Kostelec n. H. – Litovel, Bystřice p. H. – Karviná B, Nové Veselí – Dvůr Králové.