Domácí celek v úvodu utkání Košutku zaskočil. Ve 20. minutě se dostal do vedení 9:4 a v poločase si udržoval náskok tří branek (12:9).

Ve druhém poločasu se Košutka více soustředila na rychlý přechod do útoku. To se ukázalo jako dobrý krok a v 50. minutě se plzeňský tým dostal do vedení 19:18.

Potom ale hosté neproměnili dvě vyložené šance, Kostelec v posledních minutách opět strhl vedení na svoji stranu a nakonec zvítězil 24:22.

„Je škoda, že se nám v prvním poločase příliš nedařilo střelecky. Na druhou stranu mě těší, že nám fungovala obrana. Tomu nasvědčuje i počet obdržených branek. Soupeř kolikrát nevěděl, co má na naši dobře postavenou obranu hrát,“ uvedl hrající trenér Košutky Radomír Matoušík. „Do Kostelce jsme jeli hodně oslabeni, ale k zisku bodu moc nechybělo. Myslím si, že remíza by slušela zápasu více,“ dodal Matoušík.

Kostelec na Hané – Košutka 24:22 (12:9). Rozhodčí: Samek, Horsák. Sedmičky: 6/6:4/3. Vyloučení: 5:3. Diváků: 80.

Sestava a branky Košutky: Kuděj, Ševčík – Čiviš 3, Janoušek 1, Matoušík 4, Václavík, Matouš 1, Uhlář 4/1, Valenta 4, Danielka 2, Jurina 3/2, Rubáš.
Ostatní výsledky: Bystřice p. H. – Náchod 29:18, Napajedla – Ostrava 27:29, Chodov – Litovel 28:22, Jičín B – Brno 27:28.