Nejprve podkopl Beleje, za což schytal žlutou kartu, a pár vteřin před koncem zápasu fauloval Brahimiho a od rozhodčího viděl červenou kartu. „Musím přiznat, že byla spravedlivá. Série byla vyhrocená a rozhodčí tomu také moc nepřidali. Mezi hráči byly osobní spory, takže se to muselo řešit na hřišti. Po zápase si už ale podáme ruce,“ říkal Mižár.

Proč se semifinálová série se Spartou tak vyhrotila?
Je to určitě cizinci v kádru Sparty a vedením jejího klubu, které se staví k českému futsalu tak, jak se staví. Takže nemůžou čekat, že je lidé budou mít rádi.

Rozhodující pátý zápas jste prohráli 2:7. Opět jste nezvládli druhý poločas. Čím si to vysvětlujete?
Nedokážu si to vysvětlit. Prostě se nám ve druhé půli přihodí černá dvouminutovka, během níž nám zápas uteče a rozhodne se. Stalo se nám to ve čtvrtém utkání v pondělí v Praze a teď také. Je těžké skousnout takovou prohru, když po prvním poločase vedete. Říkáme si, že vedení musíme udržet, ale bohužel.

Bavili jste se o poločasové přestávce, že se musíte vyvarovat kolapsu ze Sparty, kde jste vedli 2:0?
Samozřejmě že jsme se na to upozorňovali, všichni jsme o tom věděli a nechtěli jsme to nechat takhle propadnout. Nevím, proč jsme opět dopustili stejný výpadek. Možná že Sparta je vyspělejší mužstvo a tím dokázala zápas otočit.

LUKÁŠ REŠETÁR si bravurně plní  své futsalové povinnosti  a navíc stíhá nastupovat za fotbalové Slatiňany.
Posílí futsalista Rešetár Plzeň?

Byla klíčovým okamžikem utkání neproměněná penalta za stavu 2:1?
Myslím si, že penalta možná rozhodla o výsledku.

Co vám chybělo, abyste postoupili do finále?
Řekl bych, že štěstíčko, protože několikrát jsme měli zápas dobře rozehraný a Spartu jsme měli na lopatě. Jenže pak se to zlomilo. Teď třeba neproměněnou penaltou.

Máte bronz, což je historický úspěch klubu.
Myslím si, že za celou sezonu si bronzové medaile zasloužíme a bereme je všemi deseti.

Cíl do další sezony?
Minimálně bronz. Cílem bude finále.

Pátý zápas semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Interobalem Plzeň a Spartou Praha.