Někoho hratelného byste si nepřál?

S hratelností bych trochu brzdil, protože ve třetím kole jsou už asi soupeři pro nás… Naopak bych chtěl co největší bombu. Být v takové společnosti je mega hustý.

Ve druhém zápasu s Hapoelem jste zaspali začátek. Podcenili jste soupeře po devítigólové čtvrteční výhře?

Asi ano, i když jsme se od čtvrtečního večera připravovali na to, že na ně vlítneme. Nechtěli jsme ztratit neporazitelnost v sezoně, ale hned na začátku se nám to vymklo. Když těmto jižanským týmům povolíte, narostou jim křídla. Dnešní zápas byl dvakrát těžší než ten ve čtvrtek. Úvod se nám hrubě nepovedl a myslím si, že v šatně nám k tomu trenér ještě něco řekne. Prohrávali jsme 0:3, což je v domácím utkání strašný. V první půli jsme nepůsobili dobrým dojmem. Rozjeli jsme se až po přestávce.

Můžete porovnat Hapoel se soupeři z minulých sezon?

Mám vůči Hapoelu respekt, ale asi jsme ve druhém kole zažili lepší soupeře. Constanta byla o třídu výš a Kodaň dokonce o dvě a proti ní jsme si neškrtli. Ashdod je izraelským mistrem, na spojkách má reprezentanta Levyho, Spilera s deseti sezonami v Lize mistrů a Langhans hrál bundesligu, takže bych naše vítězství neznehodnocoval. Postupu si vážíme a teď s chutí do třetího kola.