První gól vstřelili futsalisté Benaga. Domácí během dvou minut góly Kasýka a Abrhama otočili skóre – 2:1. „Zápas byl pro diváky super, Benago tvořilo hru, ale nám se dařilo dobře bránit. První poločas se nám povedl a výsledek 2:1 byl i zasloužený," řekl trenér Interobalu Petr Kučera.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Ve 35. minutě Interobal prohrával už 2:4. Štrajt sice ještě snížil na rozdíl jedné branky, ale dvěma brankami v posledních dvou minutách Benago rozhodlo o svém vítězství.

„Druhý poločas se nám nepovedl. Nevím, zda to byla chyba fyzická, nebo taktická. Byla tam hrozná chyba od Venci Koce, udělal hloupý faul do brankáře a byla z toho červená karta. Poté se pro nás začal zápas hroutit. V závěru už to bylo o naší otevřené obraně a Benago nás potrestalo na konečný výsledek 3:6," popsal Kučera.

Trenér Benaga Beni Simitči logicky nebyl spokojený s prvním poločasem. „Nedali jsme tolik příležitostí a soupeř udělal dva brejky a dal nám dva góly. Po poločase jsme už začali naši jízdu a měli pod kontrolou celý zápas, kdy jsme otočili výsledek. Donutili jsme soupeře faulovat, udělat osm faulů, kopat tři desítky, a ještě domácí dostali dvě červené. S totální defenzivou se zápasy nevyhrávají. Ať jsou rádi, že mají Vaška Kubíčka, který opět předvedl to svoje. Chytil krátkou penaltu a také jednu dlouhou," uvedl Simitči.

Góly Interobalu: 13. Kasýk, 15. Abrham, 36. Štrajt.

Sestava: Kubíček – Štverák, Buchta, Kasýk, Koc, Holý, Štrajt, Havel, Abrham, Němec, Hudaček, Šíša, Mižár.

Chance futsal liga má týdenní pauzu, během níž pojede do Vsetína na turnaj Generali cup. Další ligový zápas Interobal hraje 10. března na Spartě.