Skóre utkání otevřel ve 2. minutě Křemen. O deset minut později zvyšoval Vnuk na 2:0 a tímto výsledkem skončil první poločas.

Na začátku druhé půle se trefil Kovács - 3:0 a záhy po něm znovu Křemen - 4:0.

Ve třicáté minutě se podařilo Brnu snížit na 4:1, ale hned nato skóroval Holý - 5:1. Ve 33. minutě vstřelil šestý gól Interobalu Sláma.

Domácí během druhého poločasu velmi rychle nasbírali pět akumulovaných faulů a osm minut před koncem dostali hosté možnost zahrávat desetimetrový kop, ovšem v utkání výborný Michal Bartůněk trestný kop chytil. Nicméně šest minut před koncem zápasu hosté ještě dokázali zkorigovat skóre po signálu z autu – 6:2.

Ilustrační foto
Spousta šancí, málo gólů. Problém hokejové Škody

„Jsem spokojený s první půlí, hráli jsme dobře a měli jsme z toho vytěžit daleko víc. Když to vezmu z pohledu celého zápasu, tak jsme byli jednoznačně lepší, ale je v té hře pořád spousta chyb jak v útočné, tak v defenzivní fázi. Zápas jsme měli dohrát na 6 - 7:1, ovšem zbytečně soupeř ještě snížil na 6:2 a navíc jsme jim nabídli několik šancí. Body, které jsme ztratili v Mělníku, nám hrozně chybí, a doufám, že je získáme ve středu na Spartě,“ uvedl trenér Inter- obalu Plzeň David Frič.

Už ve středu od 19.30 hodin hraje Interobal Plzeň na hřišti Sparty zápas 4. kola. Se stejným soupeřem se znovu utká v pondělí 8. října v osmifinále Českého poháru.

VARTA Futsal liga, 3. kolo: Interobal Plzeň - Helas Brno 6:2 (2:0). Branky a nahrávky: 2. Křemen (Vnuk), 12. Vnuk (Křemen), 22. Kovács (Holý), 23. Křemen (Havel), 30. Holý (Vnuk), 33. Sláma (Kasýk) – 30. Prokeš (Matyska), 34. Sznapka (Matyska). Diváci: 150. Karty: Künstner – Poul, Presl. Rozhodčí: Lash a Milner.

Sestava Interobalu: Bartůněk (Němec) - Rešetár, Vnuk, Slavík, Sláma, Abrham, Kasýk, Sklenář, Holý, Zajíček, Křemen, Künstner, Havel, Kovács. Trenér: David Frič.

Trenér Viktorie Plzeň Pavel Vrba na pondělní tiskové konferenci v útrobách Stadio Olimpico.
Viktorii čeká druhá zkouška v Lize mistrů