Hattrickem se blýskl Francisco Mikuš, po dvou gólech vstřelili Adam Knobloch, Peter Kozár a Tomáš Vnuk, po jedné brance přidali Lukáš Rešetár a Michal Holý.

„Domácí zápas jsme zvládli, a připsali si veledůležité tři body do tabulky. Dokázali jsme celou dobu hrát tak, jak jsme chtěli, tedy zodpovědně, a soupeře nepouštět do výrazných šancí. Oceňuji dostatek šancí na naší straně, ze kterých padlo jedenáct branek,“ řekl svazovému webu futsalista Interobalu Peter Kozár.

Na straně poražených hráli Jiří a Jaroslav Zápotočtí, kteří jsou v Ústí na hostování z Plzně. „Interobal ukázal, proč je nejlepší v lize. I když jim chybělo brazilské duo, zápas dominovali. Pro nás to jsou cenné zkušenosti k nezaplacení. Plzni gratuluji k výhře,“ uvedl pro svazové stránky Jiří Zápotocký.

SKUP Olomouc (v bílém) - Interobal Plzeň 3:15, 17. listopadu 2023.
Interobal deklasoval Olomouc patnácti góly. Řádil uzdravený Brazilec Kaká

Interobal Plzeň - Ústí nad Labem 11:0 (5:0)Branky a nahrávky: 5. Mikuš (Kozár), 10. Knobloch (Mikuš), 13. Mikuš (Knobloch), 18. Kozár, 20. Kozár, 23. Vnuk (Buchta), 28. Knobloch (Mikuš), 30. Holý (Vnuk), 30. Rešetár (Buchta), 31. Vnuk, 40. Mikuš (Rick).Sestava Interobalu: Němec (31. Fořt) – Rešetár, Vnuk, Holý, Křivánek – Rick, Kozár, Mikuš, Knobloch – Buchta.

Brazilec Kaká (vpravo). Interobal Plzeň - Olympik Mělník (v bílém) 8:2, 21. listopadu 2023.
Kaká dosáhl hattricku, gól dal Mělníku i brankář Vahala