V pátek si v Bratislavě poradili s celkem Wild Boys 02 Bratislava 6:1. Bo dvou brankách vstřelili Křemen a Holý, jednou se trefili Mižár a Vnuk. „Zápas proti kvalitnímu soupeři jsme zvládli na výbornou. Soupeř praktikoval aktivní důraznou hru, my jsme chtěli hrát hodně na balonu a plnit zadané úkoly a věci, co trénujeme. V utkání se nám vedlo a svou aktivní obranou jsme se dostávali často do šancí, ze kterých padaly krásné góly,“ zhodnotil trenér Interobalu Petr Kučera.

Sobotní duel s maďarským týmem Győr ETO Futsal Club ovšem plzeňští futsalisté prohráli 2:7. Skórovali Holý a Štverák. „Dostali jsme lekci z futsalu. Györ jsme na oko přehrávali, ale soupeř hrál účelně a předčil nás i v produktivitě. Výsledek nevypadá pěkně, ale pro nás to byla dobrá prověrka,“ řekl střelec gólu Tomáš Štverák.

„V první půli jsme byli vyrovnaným soupeřem, bohužel v druhé půli soupeř ukázal svou kvalitu a přehrál nás. Měli jsme možnost se porovnat s kvalitním soupeřem, který nám odhalil naše slabiny,“ dodal kouč David Frič.