Plzeňané na domácí palubovce podlehli Tangu Brno 4:6 a klesli na devátou příčku.

Tango přijelo do Plzně i s reprezentanty Belejem a Josefem Havlem a potvrdilo postavení z popředí tabulky.

Indoss si dokázal sice vytvořit brankové příležitosti, ale s jejich proměňováním byl na štíru. Myslík šel sám na brankáře, ale neuspěl, další příležitosti nedokázali proměnit Kovács, Štverák ani Holý. Hosté naopak trestali individuální chyby hráčů Indossu a do kabin šli s dvoubrankovým vedením.

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Indossu se podařilo snížit Kovácsem a potom přišla opět série neproměněných příležitostí, netrefili se David Míka, Holý ani Štverák. A stejně jako v první půli přišel trest, hostům se podařilo dvakrát skórovat a rozhodli zápas. Indoss ve zbytku utkání už jen doháněl náskok soupeře, na konečných 4:6 snížil v poslední vteřině zápasu Kovács.

„Hrál se oboustranně kvalitní futsal, my jsme doplatili na špatnou koncovku a individuální chyby v defenzivě. Citelná byla absence zraněných Mižára, Martina Míky a Vnuka,“ viděl duel trenér Indossu Tomáš Kadlec. Dnes čeká Indoss další ligový duel ve Zruči nad Sázavou a v pátek dohrávka v Pardubicích.

SK Indoss Plzeň – Tango Brno 4:6 (0:2). Branky Indossu: Kovács 3, Kučera. Indoss: Kolářík – Holý, Kovács, Myslík, Štverák, Kučera, D. Míka, Peteřík, Böhm.