Pobřeží kocoviny – Indoss Plzeň 2:2, na penalty 3:2. První poločas nepřinesl gól. Indoss promarnil několik gólových šancí, které většinou brankář Jan Vild bravurně zneškodnil.

S druhým poločasem ovšem nastal naprosto jiný zápas. Jako by si oba týmy teprve teď začaly uvědomovat, o co bojují. V 8. minutě vstřelil první branku utkání hráč Indossu Martin Mika. Jen čtyři minuty ale stačily, aby hráči Pobřeží dokázali stav srovnat. Ve 12. minutě se o to postaral Jan Klír, když přehodil hostujícího brankáře. Ovšem Indoss reagoval rychle a Pobřeží si nerozhodného stavu dlouho neužilo. Ve 14. minutě druhého dějství se o průběžné skóre 1:2 zasloužil Štverák. I když minuty rychle utíkaly a mohlo se zdát, že domácí prohrají, ve 22. minutě dokopl míč do brány Michal Blecha. Stav se nezměnil, a protože byl nerozhodný, rozhodčí okamžitě stanovili penaltový rozstřel.

Na stranu Pobřeží kocoviny se postavili hráči David Kubík, Alois Vrba, Jiří Šíša, Jan Procházka a Jan Vild. Kromě Aloise Vrby a Jana Vilda, který už nemusel penaltu kopat, proměnili všichni hráči a po exekuci v poměru 3:2 se radovalo Pobřeží kocoviny. Ačkoliv všichni hráči podali obdivuhodné výkony, největší uznání patří brankáři Vildovi. Ten mezi tyčemi čaroval a vychytal minimálně dvanáct jasných gólů. Celý tým Pobřeží kocoviny děkuje všem fanouškům, kteří na utkání přišli a podíleli se tak na tomto famózním úspěchu.

Pobřeží kocoviny: Vild, Blecha, Hereit, Procházka, Kubík, Vrba, Klír, Šíša.

SK Indoss Plzeň: Hajžmann, Tříska, Holý, Štverák, Kučera, M. Mika, D. Mika, Peteřík, Myslík.