Začátek utkání patřil hostům z Plzně, kteří měli častěji míč pod kontrolou než domácí. V prvním poločase měli hosté tři vyložené šance. Ty však neproměnili a domácí pak z brejku potrestali Indoss vedoucím gólem.

Ve druhém poločase Plzeňané ještě zvýšili aktivitu. Kladno obětavě bránilo a z ojedinělých protiútoků navýšilo skóre až na 3:0. Hráči Indossu však nerezignovali a stále se pokoušeli o zvrat. To se jim nakonec vyplatilo. Nejprve snížil Grätsch na 1:3, poté hrál Indoss více než tři minuty power play, při které po střele Holého Peteřík korigoval na 3:2. Hosté pokračovali ve snaze o vyrovnání a v obrovském závěrečném tlaku se jim podařilo dosáhnout na remízu, když autorem třetí branky byl půl minuty před koncem utkání opět Peteřík.

„Potřebovali jsme získat body, máme bohužel jen jeden. Od začátku letošního roku máme spoustu zraněných hráčů, již v domácím zápase s Benagem chyběli čtyři hráči základní sestavy. Vrátil se sice Mižár, ale svoje zranění si opět obnovil. Pozitivem je hra našich mladých dorostenců, kteří dobře zapadají do A týmu,“ uvedl trenér Tomáš Kadlec.

Další zápas čeká hráče Indossu již dnes, kdy hostí v hale Slavie VŠ od 20 hodin Slavii Praha.

Kladno – Indoss Plzeň 3:3 (1:0, branky: Müller, Chrobák, Fujdiar – Peteřík 2, Grätsch 1).

Indoss: Hajžman, D. Míka, M. Míka, Kučera, Vnuk, Mižár, Holý, Peteřík, Fürbacher, Grätsch, Böhm, Kolářík.

Výsledky: Vys. Mýto – Pardubice 8:6, Zruč n. Sázavou – Šumperk 6:6, Brno – Bohemians 1905 4:3, Slavia Praha – Chrudim 0:7, Liberec – Teplice 1:6.