Indoss si přivezl z Kladna cenný bod

Kladno – Ve 14. kole nejvyšší soutěže futsalistů se v souboji sousedů v tabulce utkal sedmý Indoss Plzeň s domácím Kladnem, které mělo na svém kontě o jeden bod méně. Plzeňané dokázali získat bod za remízu 3:3, přestože prohrávali v průběhu utkání již tříbrankovým rozdílem.

18.1.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Začátek utkání patřil hostům z Plzně, kteří měli častěji míč pod kontrolou než domácí. V prvním poločase měli hosté tři vyložené šance. Ty však neproměnili a domácí pak z brejku potrestali Indoss vedoucím gólem.

Ve druhém poločase Plzeňané ještě zvýšili aktivitu. Kladno obětavě bránilo a z ojedinělých protiútoků navýšilo skóre až na 3:0. Hráči Indossu však nerezignovali a stále se pokoušeli o zvrat. To se jim nakonec vyplatilo. Nejprve snížil Grätsch na 1:3, poté hrál Indoss více než tři minuty power play, při které po střele Holého Peteřík korigoval na 3:2. Hosté pokračovali ve snaze o vyrovnání a v obrovském závěrečném tlaku se jim podařilo dosáhnout na remízu, když autorem třetí branky byl půl minuty před koncem utkání opět Peteřík.

„Potřebovali jsme získat body, máme bohužel jen jeden. Od začátku letošního roku máme spoustu zraněných hráčů, již v domácím zápase s Benagem chyběli čtyři hráči základní sestavy. Vrátil se sice Mižár, ale svoje zranění si opět obnovil. Pozitivem je hra našich mladých dorostenců, kteří dobře zapadají do A týmu,“ uvedl trenér Tomáš Kadlec.

Další zápas čeká hráče Indossu již dnes, kdy hostí v hale Slavie VŠ od 20 hodin Slavii Praha.

Kladno – Indoss Plzeň 3:3 (1:0, branky: Müller, Chrobák, Fujdiar – Peteřík 2, Grätsch 1).

Indoss: Hajžman, D. Míka, M. Míka, Kučera, Vnuk, Mižár, Holý, Peteřík, Fürbacher, Grätsch, Böhm, Kolářík.

Výsledky: Vys. Mýto – Pardubice 8:6, Zruč n. Sázavou – Šumperk 6:6, Brno – Bohemians 1905 4:3, Slavia Praha – Chrudim 0:7, Liberec – Teplice 1:6.

Slovany jsou světové: mají vlastní globus

Plzeň - Že mají Slovany na chodníku před radnicí železnou mapu s rozložením ulic přesně jako ve skutečnosti, není nic výjimečného.

V Plzni se na volby stály fronty

Plzeň - Hned v několik volebních místností se v pátek proměnily třídy plzeňské SOŠ profesora Švejcara v Majerově ulici a před školou i na jejích chodbách to bylo znát.

Zelená Hora je jako spící Růženka, řekl prezident v Nepomuku

Plzeň - I poslední den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Plzeňském kraji jste mohli sledovat v on-line reportáži Deníku.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.