Západočeši nezachytili nástup domácích a ve 12. minutě prohrávali o dvě branky. Plzeňany ale rychlé vedení soupeře nezlomilo a ještě do přestávky brankami Mižára a Holého vyrovnali.

Po obrátce podržel hosty brankář Chrž a naopak to byli Plzeňané, kde se brankou Vnuka poprvé v utkání ujali vedení. Vzápětí ale po individuální chybě bylo vyrovnáno a skóre se už do konce zápasu nezměnilo.

„Škoda, že jsme opět nemohli nastoupit kompletní, jinak bychon v Chrudimi vyhráli. Ale i s bodem jsme spokojen,“ uvedl po utkání trenér Indossu Petr Šindelář.

Chrudim – SK INDOSS 3:3 (2:2). Branky Indossu: Mižár, Vnuk, Holý. Sestava: Ondřej Chrž – Tomáš Vnuk, Michal Holý, Jakub Mižár, Adam Forman, Ondřej Král, Pavel Švec, Petr Kučera, Jaroslav Sadílek.