Futsalisté Indossu Plzeň porazili v předposledním kole západní skupiny druhé ligy na domácí palubovce haly Slavie VŠ na Borech celek Combixu Ústí nad Labem 7:3. Svěřenci trenéra Petra Kučery vedou tabulku před druhým celkem Démoni Česká Lípa o devět bodů.

Indoss měl v prvním poločase hru ve své moci, převahu korunoval brankami a první dějství zápasu vyhrál 4:1.

Po přestávce trenér Kučera prostřídal sestavu, na palubovku se dostali náhradníci Vykoupil se Šíšou a dva mladíci Soukup s Rozboudem.

Hra byla vyrovnanější, domácí nejvíce zlobil druhý neproduktivnější hráč soutěže Lukáš Krok. Přesto Indoss navýšil o jeden gól svůj náskok z prvního poločasu a připsal si výhru 7:3.

I přes vítězství měl trenér Kučera ke hře svého týmu výhrady. „Klukům nelze upřít snahu a bojovnost, ale myšlenkami už jsou spíše na velkém fotbale a trochu se nám vytrácí futsalovost a lehkost," viděl duel trenér Indossu.

„Za tři body jsem rád, výhra vždy potěší, ale radost nemám z defenzivy. Minulé kolo jsme inkasovali čtyřikrát a nyní třikrát, to je moc. V první lize nemůžeme počítat s tím, že každému budeme střílet sedm gólů," upozorňuje Kučera.

Poslední utkání sezony sehraje Indoss zítra v hale na Borech od 20.00 hodin proti třetímu týmu soutěže GL Litoměřice. „Chceme se rozloučit se soutěží výhrou," říká.

Utkání bude mít slavnostní ráz, diváci se mohou těšit na soutěže, po zápase dostaneme pohár a medaile za první místo," dodává Petr Kučera.