Taková je bilance výrazně omlazeného týmu SK Indoss Plzeň po dvou kolech nejvyšší futsalové soutěže.

Po drtivé porážce 1:14 v prvním kole na palubovce jednoho z favoritů soutěže Tango Brno si chtěli Plzeňané v domácím duelu proti Teplicím napravit reputaci.

Jenže zůstalo jen u přání.

Indoss sice favorizovanému celku ze severu Čech, nabitému brazilskými a portugalskými futsalisty, statečně vzdoroval, ale na svého soupeře nakonec nestačil a podlehl mu vysoko 1:6.

Soupeř se ujal vedení už v první minutě brankou hrajícího kouče Barbosy. Indoss mohl vyrovnat, jenže David Míka trefil tyč a z následného protiútoku vstřelil druhý gól soupeře Tiago.

Teplice byly na koni a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejdříve se trefil Novotný, pak svoji druhou trefu přidal Barbosa a po něm Lima. Ještě do přestávky se prosadili domácí, po střele Štrajta doklepl míč do sítě Vitouš.

Indoss zlepšenou hrou ve druhém poločase už soupeře nepouštěl do šancí, výjimkou byl už jen šestý a poslední gól Teplic, který vstřelil Pinto.

SK Indoss Plzeň – Balticflora Teplice 1:6 (1:5). Branky: Vitouš – Barbosa 2, Tiago, Novotný, Lima, Pinto. ČK: Štrajt (Plzeň). Diváci: 300.

Indoss: Hajžman, Vykoupil, Vitouš, Štrajt, Míka D., Filinger, Lukáš, Šebek, Koc, Gabriel, Lávička, Kubík, Hartl Böhm. Trenéři: Kučera, Sinkule.

Ostatní výsledky: Helas Brno – Vys. Mýto 2:4, Hr. Králové Sparta 3:3, Kladno – Tango Brno 1:9, Benago Praha – Chrudim 3:5, Agromeli Brno – Slavia 2:4.