Dálkařka Tereza Křížková skončila šestnáctá. Slovenka Daniela Ledecká, která za Škodu Plzeň závodí při extralize družstev, doběhla pátá na trati 400 metrů překážek.

O víkendu vyvrcholilo i mistrovství Evropy do 22 let ve švédském Gävle. Překážkářka Tereza Jonášová ze Škody postoupila z rozběhu do semifinále. Do finále se už ale neprobojovala a celkově skončila na patnáctém místě, čímž však vylepšila sedmnáctou příčku z mistrovství Evropy juniorů.

Druhým reprezentantem plzeňské Škodovky na severu Evropy byl výškař Josef Adámek. Ten si v kvalifikaci osobním rekordem 216 centimetrů zajistil postup mezi nejlepší finálovou dvanáctku. V nedělním finále ovšem 216 cm nezopakoval (211 cm) a skončil dvanáctý.

Trochu ve stínu evropského šampionátu do 22 let a světové univerziády proběhlo mezistátní utkání dorostenek v Trnavě za účasti ČR, Maďarska, Slovinska a pořádajícího Slovenska. Barbara Píchalová ze Škody Plzeň vyhrála sprint 100 metrů překážek. Kromě individuální zlaté medaile si odvezla i týmový triumf týmu České republiky.