V českém reprezentačním výběru nastoupili také čtyři hráči TJ Plzeň-Litice – Václav Čvančara, Adam Uhlíř, Pavel Matoušek a Lukáš Benda.

Šest účastníků bylo rozděleno do dvou skupin. Soupeřem Čechů bylo Slovinsko a pořádající Chorvatsko. Úvodní utkání proti Slovinsku probíhalo velice hladce, a to až do savu 5:1. Pod dojmem dostatečného náskoku Češi polevili a soupeř dotáhl do přestávky až na 5:4. Po domluvě o poločasové pauze však už Slovince k ničemu nepustili a zvítězili 10:4.

Druhý rozhodující zápas o vítězství ve skupině a postup do finále začali dobře, již ve 2. minutě se ujali vedení. Češi měli i nadále více ze hry a po trestném rohu zvýšili na 2:0. Do konce první půle Chorvaté snížili gólem z penalty. Po přestávce se jim podařilo vyrovnat, ale Češi opět strhli vedení na svou stranu. Ovšem v poslední minutě domácí srovnali a remíza jim zajistila postup do finále, na naše hráče čekal boj s Bulhary o třetí místo.

V něm šli s jistotou za vítězstvím, v každém poločase nastříleli soupeři tři branky a celkové skóre 6:0 pro Českou republiku jasně vypovídá o převaze nad soupeřem.

Čeští hráči se prosadili i v individuálních oceněních, Tomáš Veselý se stal se sedmi góly druhým nejlepším střelcem šampionátu.

Výsledky české reprezentace: Česká republika – Slovinsko 10:4 (5:4, gól Čvančara), Česká republika – Chorvatsko 3:3 (2:1, gól Uhlíř).

O umístění: Česká republika – Bulharsko 6:0 (3:0).

Celkové pořadí: 1. Polsko, 2. Chorvatsko (oba týmy postupují do divize A), 3. – 4. Česká republika a Itálie, 5. – 6. Slovinsko a Bulharsko (oba týmy sestupují do divize C).